31. mája 2011

Butkovská a Schmiedlová prehrali v 1. kole štvorhry dievčat

Slovenské tenistky Lucia Butkovská a Karolína Schmiedlová prehrali v utorňajšom stretnutí 1. kola štvorhry dievčat na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži ...

tenis antuka Ilustračné foto SITA, APPARÍŽ 31. mája (WEBNOVINY) - Slovenské tenistky Lucia Butkovská a Karolína Schmiedlová prehrali v utorňajšom stretnutí 1. kola štvorhry dievčat na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži (22. mája - 5. júna, antuka vonku) s takisto nenasadenou argentínsko-peruánskou dvojicou Victoria Bosiová, Patricia Iveth Kuová-Floresová za 86 minút dvakrát 5:7.

V prvom sete nestačil mladým Slovenkám priebežný obrat z 0:2 na 3:2 s brejkom. V druhej časti vyrovnali z 3:5 na 5:5, ale v dvanástom geme prišli o Schmiedlovej servis rovnako ako v tejto hre vstupného dejstva.

Štvorhra dievčat - 1. kolo:
Victoria Bosiová, Patricia Iveth Kuová-Floresová (Arg./Peru) - Lucia Butkovská, Karolína Schmiedlová (SR) 7:5, 7:5 za 86 minút

Bin Hammam: Ázijskí členovia FIFA nebojkotujú voľby