Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. júna 2023

Fico rozoštváva spoločnosť a tliacha krčmové reči, tvrdí SaS a vyzýva na súboj volebných programov (video)Strana Sloboda a Solidarita (SaS/SASKA) vyzýva šéfa Smeru-SD Roberta Fica na súboj volebných programov. Ako na tlačovej ...Zdieľať
richard sulik kongres strany sas 676x380 7.6.2023 (SITA.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS/SASKA) vyzýva šéfa Smeru-SD Roberta Fica na súboj volebných programov. Ako na tlačovej konferencii povedal šéf liberálov Richard Sulík, bez programu sa nedá vládnuť. Preto by ich podľa neho bolo v rámci predvolebného súboja potrebné porovnať, aby bolo možné určiť, ktorý je vhodnejší pre budúcnosť krajiny.

Útoky na prezidentku


Nie to, kto bude tliachať väčšie krčmové reči," povedal Sulík. Smer by mal podľa neho namiesto útokov na prezidentku alebo NATO predstaviť svojich expertov, ktorí by mali argumentovať a predstaviť, „čo majú v rukách". „O tomto by mali voliči rozhodovať," skonštatoval Sulík.

Fico rozoštváva spoločnosť


Zároveň predseda SaS označil Fica za hrozbu, ktorá rozoštváva spoločnosť. V tejto súvislosti kritizoval jeho konšpirácie o možnej manipulácii volieb. Každý, kto podľa Sulíka pozná volebný systém a činnosť volebných komisii vie, že pred očami desiatich alebo viac ľudí je prakticky nemožné falšovať výsledky volieb.

Na druhej strane, ak by Robert Fico vyhral tieto voľby, tak aj ja si možno začnem myslieť, že tie voľby boli sfalšované, lebo neverím, že tento národ je taký hlúpy, že si opäť zvolí Roberta Fica," dodal Sulík.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Fico rozoštváva spoločnosť a tliacha krčmové reči, tvrdí SaS a vyzýva na súboj volebných programov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NKÚ kriticky hodnotí čerpanie eurofondov a aj realizáciu projektov v rámci plánu obnovy
<< predchádzajúci článok
My nie sme obchodníci, my sme odborníci, povedal Ódor a útoky si niektorí nechali až za plot úradu