Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. septembra 2011

Lil Wayneovi nevadí, že sa jeho album objavil na interneteBRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY - Americký rapper Lil Wayne vyhlásil, že je rád, že jeho nový album Tha Carter IV (2011) sa objavil na internete ešte pred jeho oficiálnym vydaním. Album síce vyšiel 29. augusta, teda deň po rapperovom ...Zdieľať
lil wayne BRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY - Americký rapper Lil Wayne vyhlásil, že je rád, že jeho nový album Tha Carter IV (2011) sa objavil na internete ešte pred jeho oficiálnym vydaním. Album síce vyšiel 29. augusta, teda deň po rapperovom vystúpení na slávnostnom odovzdávaní MTV Video Music Awards, na internete sa dal však stiahnuť už 24. augusta.


Lil Wayne pre televíziu MTV uviedol, že ho to vôbec neznepokojilo. Naopak, potešil ho fakt, že jeho fanúšikovia sa nového albumu nevedeli dočkať. "Znamená to, že ľudia ho chcú," povedal rapper. Ako vysvetlil, sú albumy, ktoré sa môžu dostať na internet pred svojím vydaním, ale aj napriek tomu sa tak nestane. "Takže som rád, že môj sa dostal," vysvetlil. Medzitým ho Mack Maine, prezident spoločnosti Cash Money Records, ktorá spomínaný album vydala, doplnil: "Myslím si, že stále by sme mali byť úspešní. Uniknutie albumu by nemalo mať taký veľký dopad. Tha Carter III sa dostal von dva týždne pred vydaním a aj tak sme počas prvého týždňa predali milión kópií. Takže, ak sa bude história opakovať, nemali by sme mať žiadne problémy."

Minulý týždeň magazín Billboard predpovedal, že počet predaných kópií albumu Tha Carter IV by sa v prvom týždni mohol priblížiť k jednému miliónu. Mohlo by dokonca ísť o najlepší predaj hip-hopového albumu od Lil Wayneovho Tha Carter III, ktorého sa v prvý týždeň predaja v júni 2008 predalo 1,01 milióna kusov.

Informácie zverejnila webová stránka NME.com.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lady Gaga je ženskou verziou mňa, vyhlásil Alice Cooper
<< predchádzajúci článok
Zomrel Salvatore Licitra, nástupca Pavarottiho

Lil Wayneovi nevadí, že sa jeho album objavil na internete - diskusné fórum čitateľov