Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

17. marca 2006

Liška s jedným zápasom nepodmienečne, v sobotu môže hraťDisciplinárna komisia spoločnosti Pro-Hokej, ktorá je riadiacim orgánom najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, sa v piatok zaoberala faulom skalického útočníka Jozefa Lišku, ktorého sa dopustil vo ...Zdieľať

BRATISLAVA 17. marca (WN/SITA) - Disciplinárna komisia spoločnosti Pro-Hokej, ktorá je riadiacim orgánom najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, sa v piatok zaoberala faulom skalického útočníka Jozefa Lišku, ktorého sa dopustil vo štvrtom súboji štvrťfinálovej série T-Com extraligy medzi Nitrou a Skalicou. Liška inkasoval trest v hre za kopnutie súpera, po ktorom automaticky nasleduje minimálne jednozápasový dištanc. "Jozefovi Liškovi sme udelili nepodmienečný trest na jedno stretnutie, ktorý si odsedel už v štvrtkovom piatom štvrťfinálovom dueli. To znamená, že v sobotňajšom šiestom môže nastúpiť," povedal pre agentúru SITA športový riaditeľ Pro-Hokej Vladimír Paštinský.

Sťažnosťou Zvolena, ktorý žiada od komisie rozhodcov potrestanie hlavného rozhodcu stretnutia Vladimíra Balušku a videorozhodcu Milana Kolesára za neuznanie údajne regulárneho gólu v úvode druhého zápasu štvrťfinálovej série, sa DK vôbec nezaoberala. "My sme od Zvolenčanov dostali iba písomné podklady. Zatiaľ však nemáme k dispozícii DVD so spornou situáciou. Pokiaľ ho nedostaneme, nemôžeme sa touto sťažnosťou zaoberať. Keď budeme mať DVD k dispozícii, budeme situáciu riešiť aj s Vladimírom Mihálikom, predsedom komisie rozhodcov,“ dodal V. Paštinský.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dva góly Šatana nestačili, Kolník s víťazným zásahom
<< predchádzajúci článok
Dudáš štvrtý v obrovskom slalome na ZPH 2006