Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. júna 2013

Mladú Renátu niekto uškrtil, potvrdila políciaPolícia potvrdila doposiaľ medializované informácie, že mladú Renátu z Martina, ktorej telo našli koncom mája pri rieke Turiec, niekto uškrtil. "Doposiaľ neznámy páchateľ v ...Zdieľať
nezvestna BRATISLAVA/ŽILINA 14. júna (WEBNOVINY) - Polícia potvrdila doposiaľ medializované informácie, že mladú Renátu z Martina, ktorej telo našli koncom mája pri rieke Turiec, niekto uškrtil.


"Doposiaľ neznámy páchateľ v presne nezistenej dobe od 25. do 29. mája usmrtil škrtením 19-ročnú ženu z Martina," napísal žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Po Renáte najprv vyhlásili pátranie, keďže sa v sobotu 25. mája nevrátila z práce domov. O pár dní našli jej telo pri rieke Turiec.

Polícia prípad vyšetruje ako obzvlášť závažný zločin vraždy, za ktorý páchateľovi hrozí trest 15 až 20 rokov za mrežami. "Polícia na prípade intenzívne pracuje," uviedol Moravčík s tým, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania, a preto nateraz neposkytnú viac informácií.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Turecký premiér rokoval s aktivistami, protesty pokračujú
<< predchádzajúci článok
Cestu medzi obcami Sap a Medveďov v piatok sprejazdnia