Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2010

07. mája 2010

MS 2010 v hokeji: Program majstrovstiev sveta 2010 v hokeji



Program hokejových majstrovstiev sveta 2010 v Nemecku.



Zdieľať
Aktualizovaný program hokejových majstrovstiev sveta 2010 v Nemecku po odohratí základných skupín:


Piatok 14. mája:
E-skupina (Kolín nad Rýnom): Slovensko - Dánsko (16.15), Fínsko - Bielorusko (20.15)
F-skupina (Mannheim): Kanada - Nórsko (16.15), Švédsko - Lotyšsko (20.15)

Sobota 15. mája:
E-skupina (Kolín nad Rýnom): Rusko - Nemecko (20.15)
F-skupina (Mannheim): Švajčiarsko - Česko (20.15)
O záchranu: USA - Kazachstan (16.15, Kolín nad Rýnom), Taliansko - Francúzsko (16.15, Mannheim)

Nedeľa 16. mája:
E-skupina (Kolín nad Rýnom): Dánsko - Rusko (16.15), Nemecko - Bielorusko (20.15)
F-skupina (Mannheim): Lotyšsko - Nórsko (16.15), Švédsko - Kanada (20.15)
O záchranu: Francúzsko - USA (12.15, Kolín nad Rýnom), Taliansko - Kazachstan (12.15, Mannheim)

Pondelok 17. mája:
E-skupina (Kolín nad Rýnom): Fínsko - Slovensko (16.15), Bielorusko - Dánsko (20.15)
F-skupina (Mannheim): Nórsko - Švajčiarsko (16.15), Česko - Lotyšsko (20.15)

Utorok 18. mája:
E-skupina (Kolín nad Rýnom): Slovensko - Nemecko (16.15), Rusko - Fínsko (20.15)
F-skupina (Mannheim): Kanada - Česko (16.15), Švajčiarsko - Švédsko (20.15)
O záchranu: USA - Taliansko (12.15, Kolín nad Rýnom), Kazachstan - Francúzsko (12.15, Mannheim)

Streda 19. mája:
Voľný deň

Štvrtok 20. mája
Štvrťfinále:
štvrťfinále 1 (16.15, Kolín nad Rýnom)
štvrťfinále 2 (16.15, Mannheim)
štvrťfinále 3 (20.15, Kolín nad Rýnom)
štvrťfinále 4 (20.15, Mannheim)

Piatok 21. mája
Voľný deň

Sobota 22. mája
Semifinále (Kolín nad Rýnom): semifinále 1 (14.00), semifinále 2 (18.00)

Nedeľa 23. mája
o 3. miesto (16.15, Kolín nad Rýnom), finále (20.30, Kolín nad Rýnom)

Program hokejových majstrovstiev sveta 2010 v Nemecku:

Piatok 7. mája:
D-skupina (Gelsenkirchen): USA - Nemecko (20.15)

Sobota 8. mája:
B-skupina (Mannheim): Kanada - Taliansko (16.15), Švajčiarsko - Lotyšsko (20.15)
D-skupina (Kolín): Fínsko - Dánsko (20.15)

Nedeľa 9. mája:
A-skupina (Kolín): Bielorusko - Kazachstan (16.15), Slovensko - Rusko (20.15)
C-skupina (Mannheim): Česko - Francúzsko (16.15), Nórsko - Švédsko (20.15)

Pondelok 10. mája:
B-skupina (Mannheim): Švajčiarsko - Taliansko (16.15), Lotyšsko - Kanada (20.15)
D-skupina (Kolín): USA - Dánsko (16.15), Nemecko - Fínsko (20.15)

Utorok 11. mája:
A-skupina (Kolín): Rusko - Kazachstan (16.15), Bielorusko - Slovensko (20.15)
C-skupina (Mannheim): Česko - Nórsko (16.15), Švédsko - Francúzsko (20.15)

Streda 12. mája:
B-skupina (Mannheim): Taliansko - Lotyšsko (16.15), Kanada - Švajčiarsko (20.15)
D-skupina (Kolín): Dánsko - Nemecko (16.15), Fínsko - USA (20.15)

Štvrtok 13. mája:
A-skupina (Kolín): Rusko - Bielorusko (16.15), Kazachstan - Slovensko (20.15)
C-skupina (Mannheim): Francúzsko - Nórsko (16.15), Švédsko - Česko (20.15)

Piatok 14. mája:
E-skupina (Kolín): 2A - 3D (16.15), 1D - 3A (20.15)
F-skupina (Mannheim): 2B - 3C (16.15), 1C - 3B (20.15)

Sobota 15. mája:
E-skupina (Kolín): 1A - 2D (20.15)
F-skupina (Mannheim): 1B - 2C (20.15)
O záchranu: 4D - 4A (16.15, Kolín), 4B - 4C (16.15, Mannheim)

Nedeľa 16. mája:
E-skupina (Kolín): 3D - 1A (16.15), 2D - 3A (20.15)
F-skupina (Mannheim): 3B - 3C (16.15), 1C - 2B (20.15)
O záchranu: 4C - 4D (12.15, Kolín), 4B - 4A (12.15, Mannheim)

Pondelok 17. mája:
E-skupina (Kolín): 1D - 2A (16.15), 3A - 3D (20.15)
F-skupina (Mannheim): 3C - 1B (16.15), 2C - 3B (20.15)

Utorok 18. mája:
E-skupina (Kolín): 2A - 2D (16.15), 1A - 1D (20.15)
F-skupina (Mannheim): 2B - 2C (16.15), 1B - 1C (20.15)
O záchranu: 4D - 4B (12.15, Kolín), 4A - 4C (12.15, Mannheim)

Streda 19. mája:
Voľný deň

Štvrtok 20. mája:
Štvrťfinále:
štvrťfinále 1 (16.15, Kolín)
štvrťfinále 2 (16.15, Mannheim)
štvrťfinále 3 (20.15, Kolín)
štvrťfinále 4 (20.15, Mannheim)

Piatok 21. mája
Voľný deň

Sobota 22. mája
Semifinále (Kolín): semifinále 1 (14.00), semifinále 2 (18.00)

Nedeľa 23. mája
o 3. miesto (16.15, Kolín), finále (20.30, Kolín).


SITA

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Slováci na úvod proti favorizovaným Rusom
<< predchádzajúci článok
Druhé domáce víťazstvo Orlanda

MS 2010 v hokeji: Program majstrovstiev sveta 2010 v hokeji - diskusné fórum čitateľov