Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

04. januára 2017

Na Colours of Ostrava príde aj Afro Celt Sound SystemNa český festival Colours of Ostrava príde aj skupina Afro Celt Sound System. Formácia, ktorá spája prvky africkej a ...Zdieľať
na colours of ostrava pride aj afro celt sound system Do programu festivalu nedávno pribudli aj Speed Caravan a Faada Freddy.

BRATISLAVA 4. januára (WebNoviny.sk) - Na český festival Colours of Ostrava príde aj skupina Afro Celt Sound System. Formácia, ktorá spája prvky africkej a keltskej hudby, zavíta na podujatie v 14-člennej zostave. Kapela, ktorej albumy Volume 1: Sound Magic (1996), Volume 2: Release (1999), Volume 3: Further in Time (2001), Seed (2003) či Volume 5: Anatomic (2005), uviedlo na trh vydavateľstvo Real World Records Petra Gabriela, predstaví na podujatí najnovší počin The Source (2016).

Do line-upu festivalu, ktorý sa bude konať od 19. do 22. júla v industriálnom areáli Dolních Vítkovic v Ostrave, nedávno pribudli aj skupina Speed Caravan a spevák Faada Freddy.

Účasť na Colours of Ostrava predtým potvrdili aj Imagine Dragons, Norah Jones, Alt-J, Birdy, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Moderat, Pierce Brothers a Nouvelle Vague.

Informácie pochádzajú z webstránky www.colours.cz a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pieseň Sound And Vision Davida Bowieho vyjde na vinyle
<< predchádzajúci článok
Nepríjemné prebudenie: Nemec si za dverami domu našiel postavený múr

Na Colours of Ostrava príde aj Afro Celt Sound System - diskusné fórum čitateľov