Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. júla 2012

Na zmenu stanov nepotrebuje KDH podľa R. Procházku komisiuPlatforma v KDH, ktorej vznik pripravuje poslanec NR SR Radoslav Procházka, začína získavať podľa neho konkrétnejšie kontúry. Ako však povedal v stredu pre agentúru SITA, vzhľadom na ...Zdieľať
figel BRATISLAVA 25. júla (WEBNOVINY) - Platforma v KDH, ktorej vznik pripravuje poslanec NR SR Radoslav Procházka, začína získavať podľa neho konkrétnejšie kontúry.


Ako však povedal v stredu pre agentúru SITA, vzhľadom na program tejto a nasledujúcej schôdze sa v tejto chvíli viac sústredí na prípravu pozmeňovacích návrhov k viacerým vládnym návrhom zákonov.

„Prvé programové súradnice platformy budú do podoby, spôsobilej na zverejnenie, pripravené začiatkom jesene,“ vyhlásil.

Vznik platformy ohlásil Procházka v júni počas snemu KDH. Vtedy pre agentúru SITA povedal, že jeho úsilie o systémovú zmenu fungovania KDH nebolo v konečnom dôsledku na sneme úspešné, ale dôležité je, že sa mu podarilo presadiť aspoň otvorenú diskusiu.

„Nepodlieham pocitom odovzdanosti, naopak, budem pokračovať v úsilí o vnútornú obrodu hnutia budovaním programovej platformy, pravdepodobne aj s ambíciou postupnej prípravy novej personálnej alternatívy voči súčasnému vedeniu," povedal vtedy Procházka pre agentúru SITA.

Procházka sa snažil na sneme presadiť zmenu stanov, čo sa mu nepodarilo. Vedenie hnutia ju plánuje pripraviť na najbližší snem, ktorý bude o dva roky.

Na prípravu novelizácie tohto dokumentu chce hnutie zriadiť aj komisiu. „Poskytnem vedeniu výsledky svojej práce na stanovách, ale do komisie si sadnúť nepôjdem. Som totiž presvedčený, že to posledné, čo dnes KDH potrebuje, je nejaká komisia na zmenu stanov,“ vyhlásil Procházka.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zbavte sa menštruačných ťažkosti s pomocou prírody
<< predchádzajúci článok
Trnavský kraj robil čudné nákupy, nikto nebol potrestaný