Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

09. mája 2017

NDS chce nakúpiť nové sypače za odhadovanú cenu 1,75 miliónaŤažké zimné sypače s radlicami na trati pretekov počas Cestárskeho rodea - súťaže v jazde zručnosti vozidiel zimnej údržby v Žiline 9. októbra 2015Zdieľať
Ťažké zimné sypače s radlicami na trati pretekov počas Cestárskeho rodea - súťaže v jazde zručnosti vozidiel zimnej údržby v Žiline 9. októbra 2015 Foto: TASR/Erika Ďurčová
Bratislava 9. mája (TASR) - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) chce nakúpiť nové sypače s príslušenstvom za odhadovanú cenu 1,75 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).


Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení súťaže, ktoré diaľničiari zverejnili vo vestníku verejného obstarávania. Konkrétne chcú kúpiť sedem kusov nových sypačov a k tomu napríklad sedem kusov čelnej snehovej radlice, jednu bočnú snehovú radlicu či sklápaciu korbu k podvozku.

Záujemcovia môžu predložiť ponuky alebo žiadosti o účasť v tendri do 5. júna 2017. Sypače by mali byť dodané do štyroch mesiacov od zadania zákazky. Dodávka nebude spolufinancovaná z eurofondov.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Začali sa prijímačky na stredné školy
<< predchádzajúci článok
V Martine si pietnym aktom pripomenuli 72. výročie oslobodenia mesta