14. decembra 2015

NHL: Chicago s Hossom zdolalo Vancouver 4:0

Slovenský hokejový útočník Detroit Red Wings Marián Hossa (vľavo) pri zrážke s obrancom Vancouveru Mattom Bartkowskim v druhej tretine zápasu NHL, 13. decembra 2015 na ľade Chicaga. Foto: TASR/AP
New York 14. decembra (TASR) - Hokejisti Chicaga v zostave so slovenským útočníkom Mariánom Hossom zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL nad Vancouverom 4:0. Patrick Kane bodoval v 26. zápase za sebou, keď si pripísal na konto asistenciu. New York Islanders v bránke bez Jaroslava Haláka si poradili s New Jersey Devils tiež 4:0. Nemecký gólman Thomas Greiss kryl všetkých 21 striel.

CHICAGO BLACKHAWKS - VANCOUVER CANUCKS

NEW JERSEY DEVILS - NEW YORK ISLANDERS

výsledky:

NY Islanders - New Jersey 4:0, St. Louis - Colorado 1:3, Chicago - Vancouver 4:0