Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

28. júna 2022

Rady, ako si vybrať perfektnú tašku na plážPlážová taška je nevyhnutným doplnkom, ak sa v lete vydáte na pláž. Ale čo je najdôležitejšie, taška musí spĺňať svoj určený účel.Zdieľať
Rady, ako si vybrať perfektnú tašku na pláž

Pri prvom nákupe sa vám to môže zdať náročné, pretože prichádzajú v širokej škále štýlov, farieb, veľkostí či funkcionalít, medzi ktorými si môžete vyberať naozaj dlho.     

Rady, ako si vybrať perfektnú tašku na pláž

Plážová taška je nevyhnutným doplnkom, ak sa v lete vydáte na pláž. Ale čo je najdôležitejšie, taška musí spĺňať svoj určený účel. Pri prvom nákupe sa vám to môže zdať náročné, pretože prichádzajú v širokej škále štýlov, farieb, veľkostí či funkcionalít, medzi ktorými si môžete vyberať naozaj dlho.

Našťastie tento článok má pre vás tie správne tipy. Ak ich budete pozorne nasledovať, budete pripravení nájsť tú správnu plážovú tašku pre vás. Dobrou správou je, že tieto tipy sú užitočné pre začiatočníkov aj skúsených kupujúcich, takže či sa chystáte na pláž po prvý krát alebo len hľadáte inšpiráciu pre svoju novú plážovú tašku, určite ju v tomto článku nájdete.

 

Základom sú farby 

Plážové tašky, doplnky a oblečenie sú o pestrých farbách. To je dôvod, prečo si nemôžete dovoliť vybrať plážovú tašku s nudnými farbami. Svetlé farby sú najlepšie. Nezabudnite na oceánsku modrú, oranžovú alebo inú farbu, ktorá sa bude dobre hodiť k plážovým aktivitám. Najlepšou možnosťou je vybrať si tašku s mixom niekoľkých rôznych farieb. Nebojte sa siahnuť ani po potlači, ktorá zahŕňa palmy, more alebo dokonca piesok.

Keď idete na pláž, pravdepodobne budete nosiť veľa doplnkov, najmä ak máte deti. Preto je rozhodujúci výber tašky správnej veľkosti. Pred zakúpením sa uistite, že ste určili správnu veľkosť, ktorú potrebujete v závislosti od položiek, ktoré si chcete vziať so sebou. Väčšina ľudí by sa rada vyhla noseniu viac ako jednej tašky kvôli pohodliu a vy určite tiež.

 

Organizovaná plážová taška

Ak budete pri nákupe plážovej tašky venovať zvýšenú pozornosť, uvedomíte si, že väčšina z nich je veľmi zorganizovaná, aby sa do nej zmestilo jedlo, oblečenie, make-up, sandále a mnoho ďalších doplnkov, ktoré budete tento deň potrebovať. Všetko však závisí od toho, čo plánujete nosiť, pretože dizajnéri zahŕňajú rôzne funkcie v rôznych taškách. Ak potrebujete len pár základných vecí, ako sú plavky, občerstvenie a nejaké drobnosti bez ktorých sa na pláži neobídete, siahnite po menšej, pohodlnejšej variante.

  

Správne materiály pre trvanlivosť

Teraz, keď sme videli, že plážové tašky unesú veľa vecí, je dôležitý aj výber odolných materiálov. V opačnom prípade sa budete musieť čoskoro vrátiť a kúpiť si ďalšiu. Popruhy musia byť bezpečne pripevnené, aby sa predišlo akémukoľvek prekvapeniu, keď je taška najviac potrebná. A to súvisí s výberom tašiek, ktoré dodávajú renomované spoločnosti. Sú vždy pevné, odolné a spoľahlivé.

 

Tvar

Chcete vertikálnu alebo horizontálnu tašku? Na tvare a dizajne tejto tašky veľmi záleží. Oba typy vytvárajú rôzne zážitky, keď ich človek nesie, ale najvýznamnejším determinantom tvaru sú predmety, ktoré chcete nosiť. Vertikálne tašky rozložia váhu lepšie ako horizontálne.

Výber plážovej tašky je taký jednoduchý, ako dodržiavať tieto dôležité rady. Nosenie perfektnej tašky je nielen pohodlné, ale umocňuje celý zážitok z dovolenky na pláži. Môžete tiež skontrolovať viac faktorov, ktoré rozhodujú o kúpe tašky, alebo sa poradiť s módnym odborníkom, aby ste sa uistili, že nič nezanedbáte.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DEPECHE MODE zverejnili príčinu smrti Andyho Fletchera
<< predchádzajúci článok
Sting pridáva ďalší koncert, album My Songs okrem Košíc predstaví aj v Bratislave