Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

02. septembra 2013

Rannú šou Fun rádia vysielajú oddnes Junior a MarcelJunior a Marcel sú od dnešného dňa moderátormi Rannej šou Fun rádia. Po siedmich rokoch prebrali "mikrofóny" od Adely a Sajfu, poslucháčom budú robiť spoločnosť každý ...Zdieľať
Fun Rádio Foto: Fun Rádio
Bratislava 2. septembra (TASR) – Junior a Marcel sú od dnešného dňa moderátormi Rannej šou Fun rádia. Po siedmich rokoch prebrali "mikrofóny" od Adely a Sajfu, poslucháčom budú robiť spoločnosť každý pracovný deň od 6. do 10. hodiny.


S vysielaním Rannej šou majú Junior (Milan Zimnýkoval) a Marcel (Forgáč) skúsenosti vďaka zaskakovaniu Adely a Sajfu v lete počas ich každoročnej mesačnej pauzy. Ich ranné moderovanie sa vždy stretlo s veľmi pozitívnymi reakciami poslucháčov. "Ranná šou je naozaj top, je to pre nás postup a príležitosť," tlmočil za moderátorskú dvojicu Junior. Ďalšia zmena sa týka aj popoludňajšieho vysielania rádia – do kresla Popoludňajšej šou oddnes zasadol Matej "Sajfa" Cifra, ktorý sa na vlastnú šou a svojich fanúšikov veľmi teší.

Milan "Junior" Zimnýkoval (1978, Snina) vyštudoval dejepis - angličtinu na Filozofickej fakulte Prešovskej Univerzity v Prešove. Tancoval desať rokov vo folklórnom súbore Zemplín v Michalovciach. K mikrofónu a hudbe sa dostal počas vysokej školy v internátnom rádiu PaF. Po šiestich rokoch v regionálnom rádiu Flash prešiel do Fun rádia, kde počas deväťročnej kariéry prešiel rôznymi pozíciami a programami. Od novembra 2009 tvoria spolu s Marcelom Forgáčom zohranú a mimoriadne obľúbenú moderátorskú dvojicu Junior a Marcel, ktorá vysielala Popoludňajšiu šou. Junior s manželkou Tonkou žijú v Bratislave, pred pár týždňami sa im narodila dcérka Saška.

Marcel Forgáč (1971, Kežmarok) pracoval v rokoch 1994 – 1998 v Rádiu Flash ako moderátor a redaktor. V rokoch 1998 – 2004 pôsobil vo Fun rádiu tiež ako moderátor a redaktor. Podieľal sa na príprave a realizácii živého vysielania, scenárov programov, scenárov reklamných spotov a oznamov, živých moderátorských vstupov z kultúrno–spoločenských a zábavno–športových podujatí. Riaditeľom verejnoprávneho Rádia FM bol tri roky. V novembri 2009 vznikla moderátorská dvojica Junior a Marcel, ktorá až do augusta 2013 vysielala Popoludňajšiu šou. Marcel je ženatý s vysokoškolskou láskou Adrianou a je šťastným otcom dvoch synov.

Obaja moderátori sú známi aj ako tváre viacerých televíznych programov, medzi nimi Legendy popu, Adela show či Miss Universe Slovenskej republiky.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pamätník umeleckej rodine Kronerovcov odhalia už tento týždeň
<< predchádzajúci článok
Vychádza román Dohodnuté manželstvo Jennifer Probstovej