Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

04. októbra 2006

Šebo si užije voľno, ale bude na sebe tvrdo pracovaťSlovenský futbalista v službách škótskeho Glasgow Rangers Filip Šebo si užije nezvyčajné tri dni voľna.Zdieľať
 V Premier League, keďže v Európe sa budú hrať v sobotu kvalifikačné zápasy o postup na ME 2008, je cez víkend prestávka, a Šebo sa prekvapujúco nedostal do slovenskej nominácie proti Walesu. Talentovaný slovenský kanonier má prakticky až do 14. októbra, keď hrajú "jazdci" s Inverness, voľno. "Takéto niečo som zažil v poslednom čase veľmi zriedkavo. Budem si voľno užívať tak, aby som o necelé dva týždne v zápase podal čo najlepší výkon," citovala Šeba jeho oficiálna internetová stránka www.filipsebo.com. Hráči Glasgow Rangers teraz dostali od vedenia klubu trojdňovú dovolenku. "Voľný čas využijem na oddych a relax," uviedol odchovanec Interu Bratislava.

Cez víkend Filip Šebo svojím prvým gólom na domácom ihrisku v škótskej Premier League rozhodol v 88. min o víťazstve svojho tímu v Ibrox Parku nad Aberdeenom 1:0. "Ako som už niekoľkokrát povedal, bol to fantastický pocit. Streliť gól v Ibrox Parku je niečo krásne a streliť ho v posledných minútach zápasu je o to krajšie. Verím, že nebol posledný," poznamenal Šebo a zdôraznil, že prvý ligový gól v Škótsku pre neho znamenal extrémne veľa: "Každý gól, každý štart v drese Rangers mi v napredovaní len a len pomôže. A takýto gól ešte viac: bol dôležitý pre mužstvo, trénera a aj pre mňa. Mojím ďalším cieľom je dostať sa do základnej zostavy, ale viem, že to bude ťažké. Stále mám na čom pracovať."

Šebo oslávil gól so svojím klubovým spoluhráčom, českým reprezentantom Jiřím Jarošíkom. "Trochu sme sa zabavili. Na dobrej večeri sme si pokecali a uvoľnili sa. Myslím si, že to všetko k tomu patrí," uviedol trojnásobný slovenský reprezentant, ktorého popularita v Škótsku rapídne stúpa. Denne dostáva desiatky e-mailov od svojich fanúšikov a obdivovateliek. Na glasgowských uliciach zatiaľ ešte nemá problém s tým, že by ho priaznivci oslovovali. "Zatiaľ to bolo v norme, no je toho na mňa stále viac. Je to síce príjemne, ale nie ľahké. Treba si rozmyslieť, kedy a najmä kam človek pôjde."

SITA,AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Chára 18. kapitánom v histórii Boston Bruins
<< predchádzajúci článok
Chára by mal byť kapitánom Boston Bruins