Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra    Knižné novinky

02. februára 2012

Spoveď mafiánskeho bossaMal nos na peniaze. Dômyselné plány únosov nákladných áut, bankové lúpeže a dovoz ohromného množstva drog mu pomohli šplhať sa po rebríčku organizovaného zločinu.Zdieľať
Gaspipe. Spoveď mafiánskeho bossa Mafián zodpovedný za aspoň päťdesiat vrážd žil na vysokej nohe, mal krásnu ženu a toľko peňazí, že nevedel, čo s nimi. Bol superhviezdou mafie. Odhaľuje šokujúce podrobnosti o zločinoch a zločincoch, ktorí sa dostali na titulné strany novín...
 
Gaspipe. Spoveď mafiánskeho bossa je exkluzívny pohľad do podsvetia, ktorý odkrýva fungovanie mafie v New Yorku od jej začiatkov až do dnešného dňa. Hlavnou postavou je Anthony Casso, ktorý po otcovi zdedil prezývku „Gaspipe“ čiže „Rúrka“. Staňte sa svedkami jeho šokujúceho príbehu od krvavej roztržky s Johnom Gottim cez spoluprácu s „mafiánskymi policajtmi“ až po Prípad okná, ktorý predznamenal koniec vtedajšej newyorskej mafie.
Keď ho roku 1994 konečne chytili, stal sa tým, čo v živote najviac nenávidel – donášačom. V súčasnosti si odpykáva trinásť doživotných trestov vo federálnej väznici v Colorade. Novinárovi a autorovi bestsellerov Philipovi Carlovi poskytol najdôvernejšie a najosobnejšie spomienky na svet Cosy nostry.
Preniknite aj vy do myslenia jedného z najprefíkanejších a najbrutálnejších mafiánskych bossov v dejinách kriminalistiky.

Začítajte sa na BUX.sk do Spovede mafiánskeho bossa.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Nový videoklip od Lavagance - 2012 Miles Ahead
<< predchádzajúci článok
Festival Nova Rock posilňujú Marilyn Manson, Billy Talent, Nightwish aj Kasabian!

Spoveď mafiánskeho bossa - diskusné fórum čitateľov