28. marca 2006

Trnava vyhrala nad Nitrou v Slovenskom pohári

V prvom semifinálovom zápase Slovenského pohára vo futbale zvíťazil Spartak Trnava na ihrisku FC Nitra 3:1 a pred odvetou (11. apríla) si vytvoril výbornú východiskovú pozíciu. Líder Corgoň ligy viedol ...

NITRA 28. marca (WN/SITA) - V prvom semifinálovom zápase Slovenského pohára vo futbale zvíťazil Spartak Trnava na ihrisku FC Nitra 3:1 a pred odvetou (11. apríla) si vytvoril výbornú východiskovú pozíciu. Líder Corgoň ligy viedol po I. polčase 1:0 gólom Čvirika z pokutového kopu, Nitra hneď po prestávke (48. min) vyrovnala gólom Dobiaša. Dlho sa však netešila, lebo Semanko o dve minúty neskôr dostal Spartak opäť do vedenia a rovnaký hráč v 75. minúte spečatil na 3:1 pre Trnavu.

FC Nitra - Spartak Trnava 1:3 (0:1)

Góly: 48. Dobiaš - 13. Čvirik (11 m), 50. a 75. Semanko, ŽK: 12. Senecký, 19. M. Farkaš - 26. Hrabal, 73. V. Labant, rozhodovali: Hriňák - Csabay, Somoláni, 2010 divákov

Nitra: Senecký - Erik Hrnčár, Szórád, Čeman, P. Farkaš - Nečas (65. Devečka), M. Farkaš, Demo, Štajer (54. Bubenko) - Rák, Dobiaš (80. Foltán)

Trnava: Lipčák - Hrabal, Poljovka, Čvirik, Husár (29. V. Labant) - Semanko, Kopúnek, Chalupka (62. Filip) - Ujlaky - Kriss (71. Kožuch), Blaha