28. marca 2015

Hokejisti CSKA Moskva vedú vo finále Západnej konferencie KHL nad ...

cska moskva Hostia z Petrohradu mohli v Moskve vyhrať, keď mal vynikajúcu príležitosť v predĺžení Roman Červenka. Samostatný nájazd však nepremenil.MOSKVA 28. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti CSKA Moskva vedú vo finále Západnej konferencie KHL nad hráčmi SKA Petrohrad už 2:0 na zápasy.

V 102. min sobotňajšieho pre nich domáceho duelu o tom gólom na 3:2 po trojnásobnom predĺžení rozhodol Roman Ľubimov. V 90. min nepremenil trestné strieľanie hostí Roman Červenka.

Odporúčame:

Slovan dlhuje hráčom peniaze, priznal pred KHL riaditeľ

Tretí duel je na programe v pondelok, tentoraz pri Neve. Hrá sa na štyri triumfy. Vo finále Východnej konferencie nadnárodnej súťaže vedie Ak Bars Kazaň 1:0 nad Sibirom Novosibirsk.

Výsledok sobotňajšieho druhého stretnutia finále play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na štyri víťazstvá):

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:2 po trojnásobnom predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:0, 1:0) - stav série 2:0
Góly: 52. a 102. Ľubimov, 22. N. Zajcev - 13. Dadonov, 46. Panarin

KVALIFIKÁCIA EURO 2016: Island vyhral v Kazachstane jednoznačne 3:0