21. decembra 2014

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel ...

martin skrtel Futbalisti Liverpoolu remizovali v nedeľňajšom zápase s Arsenalom. Hrdinom sa stal Martin Škrtel, ktorý v nadstavenom čase vyrovnal na 2:2.LONDÝN 21. decembra (WEBNOVINY) - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel svojím prvým gólom v tejto sezóne pomohol k remíze FC Liverpool v nedeľňajšom šlágri 17. kola anglickej Premier League proti Arsenalu. Čerstvý tridsiatnik (nar. 15. decembra 1984) najprv v 51. minúte utrpel tržnú ranu na hlave, keď mu po páde šliapol na ňu útočník hostí Olivier Giroud a potom v siedmej minúte nadstaveného času napokon zachraňoval bod pre domáci tím.

Odporúčame aj:

Skóre na Anfielde síce otvoril v 45. minúte domáci Philippe Coutinho, ale Arsenal stihol odpovedať ešte do polčasovej prestávky po hlavičke francúzskeho pravého obrancu Mathieua Debuchyho. "The Gunners" poslal do vedenia v 65. minúte spomenutý Giroud, ale Škrtel už s obviazanou hlavou v nadstavenom čase po rohu Adama Lallanu vyrovnal. Londýnčanom patrí v tabuľke Premier League šieste miesto s 27 bodmi, Liverpool je desiaty s 22 bodmi.

Hráči Sunderlandu zvíťazili na ihrisku Newcastle United tesne 1:0. O troch bodoch pre hostí rozhodol v záverečnej minúte stretnutia Adam Johnson. Sunderland v Newcastli prerušil sériu šiestich zápasov bez výhry (0 - 5 - 1).

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 17. kola Premier League:

FC Liverpool - Arsenal Londýn 2:2 (1:1)
Góly: 45. Coutinho, 90.+ ŠKRTEL - 45.+ Debuchy, 65. Giroud, ČK: 90.+ Borini (Liverpool) po 2. ŽK