Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2009

11. mája 2009

”Vitajte v hokejovej krajine” - výroky zo ŠvajčiarskaZaujímavé výroky a heslá z majstrovstiev sveta 2009 v hokeji vo Švajčiarsku: "Za socializmu sme čakali v obchodoch, teraz vo Švajčiarsku v radoch na toaletu" - reakcia jedného z ...Zdieľať
 Zaujímavé výroky a heslá z majstrovstiev sveta 2009 v hokeji vo Švajčiarsku:
"Za socializmu sme čakali v obchodoch, teraz vo Švajčiarsku v radoch na toaletu" - reakcia jedného z fanúšikov pri čakaní na WC, ktorých bol v hale v Klotene nedostatok.

"Slovensko dnes prehralo všetko po samostatných nájazdoch" - poznámka jedného z novinárov v nedeľu 26. apríla, keď slovenskí hokejisti prehrali s Bieloruskom a tenistky v Pohári federácie prehrali vo Francúzsku súboj až v rozhodujúcom treťom sete záverečnej štvorhry.

"Vitajte v hokejovej krajine" - oficiálne motto svetového šampionátu vo Švajčiarsku.

"Matky, prepáčte, tento deň patrí hokeju" - jeden z transparentov počas finále medzi Ruskom a Kanadou, ktoré sa hralo na Deň matiek.

"Nič proti fanúšikom v Nashville, sú skvelí, ale podobnú atmosféru vytvoriť nevedia. Maďarskí fanúšikovia sú neskutoční" - kanadský obranca Shea Weber o atmosfére na zápase s Maďarskom.

"Kapitán Kanady Shane Doan, veľký hráč NHL, mi povedal: ´Dobrý zápas, veľa šťastia do ďalších bojov´. Toto je najdôležitejšia vec v mojom živote" - maďarský kapitán Balázs Kangyal po zápase s Kanadou.

"Z federálneho derby dvoch hokejových národov sa stala hra českej mačky so slovenskou myšou" - komentár českého servera lidovky.cz po zápase Česko - Slovensko (8:0).

"Partia je síce dobrá, ale časť z nej asi ostáva v kabíne. Niečo tam chýbalo. V tíme síce nie sú trenice, ale niektoré veci na ľade nefungovali. Nebojujeme jeden za druhého" - kritika slovenského útočníka Michala Handzuša do vlastných radov.

"Myslím si, že tento gól si zapamätám nadlho, ak nie natrvalo. Ešte nikdy som takto rýchlo gól nedal. Ani som netušil, že to ide tak rýchlo" - povedal o svojom presnom zásahu už v 5. sekunde súboja s Fínskom Bielorus Sergej Demagin.

"Po sobote by človek najradšej nešiel na zimný štadión aj päť rokov" - tréner Ján Filc v jednej z reakcií na výsledok zápasu Fínsko - Bielorusko.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Boston a Houston vyrovnali na 2:2
<< predchádzajúci článok
Jao Ming nestráca optimizmus, ľutuje ho aj Jackson

”Vitajte v hokejovej krajine” - výroky zo Švajčiarska - diskusné fórum čitateľov