Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. septembra 2005

„Zradcu“ Džupu zradil asistentV parlamente sa valí zrada za zradou! Poslanec HZDS Karol Džupa dal košom svojej strane a umožnil Dzurindovi spriechodniť parlament.Zdieľať
  A teraz pre zmenu jeho opustil asistent Milan Matejovič. Agentúru SITA už totiž informoval, že 30. septembra prestane Džupovi asistovať. Pikantné je, že Džupa sa o odchode svojho asistenta dozvedel až z médií - do očí mu to zatiaľ nepovedal. „Vybral som si ho sám,“ odpovedá poslanec na otázku, či mu asistenta odporučila strana.
To však nie je všetko! Na „nešťastníka“ Džupu sa sype kritika zo všetkých opozičných strán. Doteraz sa špekuluje o tom, či ho házedesácka poslankyňa Katarína Tóthová skutočne opľula, alebo len chcela. „Je to judášska zrada!“ komentuje Džupov prestup jeho vlastná stranícka organizácia. Vyzývajú ho na odchod z parlamentu a aby s kolegom Eduardom Kolesárom, ktorý tiež vystúpil z klubu HZDS, verejne vyhlásili, že dobrovoľne zapredali stranu. Prečo?
Iné opozičné strany totiž bez váhania obviňujú Mečiara, že poslancov Dzurindovi „pustil“ zámerne. A to ho veru poriadne štve!
„Je príznačné, že najaktívnejšími v podsúvaní tohto lživého tvrdenia sú práve tí bývalí členovia ĽS-HZDS, ktorí sa podobnej zrady na voličoch a programe strany dopustili v nedávnej minulosti,“ uvádza sa vo vyhlásení HZDS.

(df, alg, SITA, Bratislava)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tak sa mi vidí
<< predchádzajúci článok
SMK pribrzdila s voľbami

„Zradcu“ Džupu zradil asistent - diskusné fórum čitateľov