Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

10. apríla 2013

1 432 eur za meter štvorcový nového bytu a zľava k tomuUkončenie výstavby piatej etapy atraktívneho Jurského obytného parku vyvrcholí v sobotu 13. apríla Dňom otvorených dverí. Záujemcovia o bývanie v blízkosti prírody a Bratislavy si budú môcť v tento ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 10. apríla (WBN/PR) - Ukončenie výstavby piatej etapy atraktívneho Jurského obytného parku vyvrcholí v sobotu 13. apríla Dňom otvorených dverí. Záujemcovia o bývanie v blízkosti prírody a Bratislavy si budú môcť v tento deň od 10tej do 15tej hodiny obhliadnuť skolaudované zariadené i nezariadené byty tohto najúspešnejšieho jurského bytového projektu.


Pre záujemcov je pripravené občerstvenie, pre deti zábava a pre všetkých záujemcov o trojizbové byty špeciálna zľava.

Aktuálne sú v ponuke v Jurskom obytnom parku cenovo veľmi výhodné byty v radových rodinných domoch, obsahujúcich samostatné bytové jednotky - jeden byt na prízemí (jednoizbový s predzáhradkou), jeden byt na prvom poschodí (dvojizbový) a jeden byt na druhom poschodí (trojizbový). Každý z nich je vybavený plynovým kotlom, má vlastné parkovacie miesto priamo pred domom a veľmi praktický sklad na prízemí.

Bývanie vo Svätom Jure je cennou kombináciou príjemného prírodného prostredia a rýchleho komunikačného prepojenia s hlavným mestom. Dobrá dostupnosť do hlavného mesta je zabezpečená aj železničnými a autobusovými spojmi. Priamo v areáli Jurského obytného parku je autobusová zastávka pre spoje do Bratislavy a späť.

Súčasťou Jurského obytného parku je supermarket Terno s kaviarňou aj materská škola, ktorá privítala prvé deti len v septembri 2011. Celá zóna je novou svetelnou križovatkou priamo napojená na štvorprúdovú cestu Svätý Jur - Pezinok.

Všetky informácie vrátane cien sú na www.jursky-park.sk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Predvolebná Venezuela zavrela hranice a sprísnila kontroly
<< predchádzajúci článok
Cena práce v SR má druhý najrýchlejší rast v eurozóne

1 432 eur za meter štvorcový nového bytu a zľava k tomu - diskusné fórum čitateľov