Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. marca 2006

Cuper odišiel z ĽS-HZDS, možno skončí v SNSPoslanec Ján Cuper odišiel z ĽS-HZDS. Uvádza sa to v informácii, ktorú agentúre SITA poskytol predseda strany Vladimír Mečiar. "Za dobré, čo vykonal v ĽS-HZDS, mu ďakujem," zdôrazňuje vo ...Zdieľať

BRATISLAVA 16. marca (WN/SITA) - Poslanec Ján Cuper odišiel z ĽS-HZDS. Uvádza sa to v informácii, ktorú agentúre SITA poskytol predseda strany Vladimír Mečiar. "Za dobré, čo vykonal v ĽS-HZDS, mu ďakujem," zdôrazňuje vo vyhlásení Mečiar. "Veľkosť osobnosti sa meria aj schopnosťou rozoznať vlastné chyby. Nie je dobré, ak ješitnosť ovládne konanie," uvádza sa ďalej v informácii.

Cuper pre agentúru SITA uviedol, že niektorí noví ľudia z vedenia strany ignorovali realitu, ktorá nastala po krajskom sneme v Bratislave, keď bol opätovne zvolený za šéfa krajskej organizácie. "Nebol som prizývaný na rokovania vrcholných orgánov strany, nikto so mnou nekonzultoval zostavovanie kandidátky ako s ostatnými krajskými predsedami. Nemôžem takto niesť zodpovednosť za činnosť krajskej organizácie," zdôraznil.

Kroky Cupera pravdepodobne povedú do SNS, kde by sa mal objaviť na kandidačnej listine. "Je to v štádiu rokovania, je tu taká možnosť," doplnil.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americké a iracké sily začali najväčší letecký útok od invázie
<< predchádzajúci článok
SZ od marca prevádzkuje 12 záchraniek

Cuper odišiel z ĽS-HZDS, možno skončí v SNS - diskusné fórum čitateľov

stačilo17.3. 7:19:00
Veľkosť osobnosti13.7. 13:11:49