Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. decembra 2005

Metla roka Ramada hľadá partnerku na sex.„Aj keď je ramadan, ja tebe rada dám... Ak ju chceš mať na kolíku, skús na chvíľu romantiku...“ spieva speváčka, ktorú mnohí asi po prvý raz videli na Zlatom slávikovi, keď preberala cenu Metla roka, teda najhoršie oblečenej speváčky.Zdieľať
Odkiaľ sa vzala táto útla extravagantná červenovlasá žienka, ktorá otvorene priznáva, že miluje sex? „Ako Ramada existujem iba 7 mesiacov, preto som sa z tejto ceny tešila možno viac, ako tí, čo vyhrali Slávika. Držím sa totiž hesla: Aj negatívna reklama je reklama! Áno, som trošku iná - švihnutá od prírody, ale niekto musel prísť už konečne na Slovensko aj takýto,“ vyhlásila suverénne speváčka.
Ramada má 22 rokov a pochádza zo Zlatých Moraviec. Začala spievať v šestnástich. Na jej cédečku, ktoré jej na vlastnú žiadosť dokonca pokrstila speváčka Ruslana, je 15 piesní so spoločným námetom sex. „Hneď prvá je romantická, a na nej je nahraný môj reálny orgazmus. Áno, mojím vzorom je Madona. Nepijem, nefajčím, nedrogujem, iba milujem sex.“ Ramada dodáva, že jej piesne sú na rozdiel od americkej speváčky poučné. Sex predáva, avšak iným spôsobom, nie vulgárnym. Jej šou sú podľa nej divoké, ale nevyzlieka sa, iba naznačuje. Priznáva, že rada provokuje, je za bezpečný sex. Na konci každého koncertu rozdáva kondómy. Ako reaguje okolie na jej extravagantnosť? Rodičia si už vraj zvykli, lebo vedia, že je to iba šou. Ako je to potom so skutočným sexom? Momentálne je vraj voľná. Doteraz mala dvoch sexuálnych partnerov a prežila s nimi dlhšie vzťahy. V súkromí bola verná, milujúca žena. Zdôverila sa nám však, že rozmýšľa pre zmenu o žene. Netajili sme prekvapenie, a tak na vysvetlenie dodala: „Som mladá a chcem to vyskúšať. Mala som jednu menšiu skúsenosť a bolo to príjemné.“ Ramada nás šokovala každou odpoveďou. Keď sme sa dozvedeli, že súčasne študuje na troch školách, medzi nimi je aj odbor psychológia, a hľadá si prácu na polovičný úväzok, ďalej sme sa nepýtali. No ona si od nás vypýtala mailovú adresu, na ktorú nám sľúbila poslať 24 tém na zaujímavé rozhovory. Až keď sme sa lúčili, nám prezradila, že sme sa vlastne zhovárali takmer s kolegyňou - predtým totiž pracovala v jednom  slovenskom denníku, kde sa s ňou nerozišli v najlepšom. „Ja neukazujem prirodzenie ako Mikla zo SuperStar a napriek tomu ho všetci žerú! Pretože som baba, hneď zo mňa robia kurvu!“ zakričala za nami.  

 

 

 

 

 

(ahč, foto Július Dubravay)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Martina Moravcová
<< predchádzajúci článok
FAMAT 16.12.2005 v Topvar Pube v Moravanoch nad Váhom

Metla roka Ramada hľadá partnerku na sex. - diskusné fórum čitateľov

stetka9.12. 0:24:52
By som ju potrtkal13.2. 14:43:15
nazor18.11. 21:34:18
mne sa páči27.1. 19:08:46