Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. novembra 2005

Sandra Junasová sa chce vydávaťSpomínate si na detskú hviezdičku Sandru, dcéru hudobníka Dana Junasa, ktorá v ôsmich rokoch spievala hit Dáma sa nemá biť?Zdieľať
  Kritici o nej písali, že je protekčná, nevie spievať, a že je drevená. Keď dostala vlastný rozum, so spevom sekla. Dnes má 21 a paradoxne uvažuje o štúdiu tanca na Vysokej škole múzických umení. Keby len to! Niekdajšie štíhle blonďavé dievčatko sa dokonca zasnúbilo s hudobníkom a chce sa na budúci rok vydávať...

Deti známych ľudí to nemajú v živote vždy vyhrané. Viac ako popularitou trpela Sandra otcovým menom. „Bol to jeho nápad... Otec robil pesničky pre deti a šupol ma tam. Ale ja som sa strašne bála a mala som aj riadnu trému,“ spomína. Na ulici sa jej páčilo, keď ju ľudia spoznávali, ale v speve pokračovať nechcela. Hoci sa pripravovala na konzervatórium, nakoniec ho odmietla a radšej si zvolila pedagogické zameranie. Dnes študuje španielčinu. „Zmyslom môjho života je niečo iné, ako spievať. Momentálne spievam v kostolnom zbore i na svadbách, a to ma viac napĺňa,“ povedala.
Od starkej, u ktorej istý čas bývala a ktorej vďačí za veľa v živote, sa odsťahovala naspäť k mame. Je rada, že si po rokoch našli opäť k sebe cestu. S otcom Danom vždy dobre vychádzala. Že sa oženil už tretíkrát, zobrala ako fakt. „Čo bolo, zahadzujem do koša. Rodičom som už rozvod odpustila.“ V každom prípade to však bolo pre ňu poučné.
Dnes má Sandra priateľa, hudobníka, ktorý skončil konzervatórium a pripravuje sa na VŠMU. Je z troch detí, jeho rodičia nie sú rozvedení, a ich rodinná atmosféra sa jej veľmi páči. Sú spolu už niekoľko rokov. „Zasnúbili sme sa a chcela by som, aby sme sa na budúci rok vzali. Zatiaľ však nemáme kde bývať, takže uvidíme,“ prezradila pre náš denník Sandra Junasová. 

  Sandra ako 10-ročná
Alena Horváthová-Čisáriková

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aj voda vie čítať myšlienky
<< predchádzajúci článok
Dcéra Karin Haydu: Ide o život!

Sandra Junasová sa chce vydávať - diskusné fórum čitateľov