Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

12. augusta 2009

Stanislav Štepka prijal rolu v seriáli najmä kvôli sestreDramatik, spisovateľ, herec a vedúca osobnosť Radošinského naivného divadla Stanislav Štepka prijal rolu v televíznom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade (2007) najmä kvôli svojej sestre Ruženke. ...Zdieľať
BRATISLAVA 12. augusta (WEBNOVINY) - Dramatik, spisovateľ, herec a vedúca osobnosť Radošinského naivného divadla Stanislav Štepka prijal rolu v televíznom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade (2007) najmä kvôli svojej sestre Ruženke. Ako prezradil pre agentúru SITA, je milovníčka seriálov a veľmi chcela, aby prijal ponuku zahrať si lekára Dušana Mireka. Vplyv malo aj to, že krátko predtým, ako sa definitívne rozhodol, utrpela zlomeninu. "Ja som vedel, že v rámci terapie asi jej najviac pomôžem tým, že tam pôjdem. A myslím si, že som jej tým pomohol, lebo sa mi viackrát poďakovala," povedal Štepka.


Jeho druhý dôvod bol, že chcel vyskúšať, či je práca v televízii naozaj tak odlišná od divadla. "Práca na seriáli je úplne iná, všetko sa robí narýchlo. Keď v divadle robíme jednu scénu, tak ju robíme aj tri dni, aby bola dokonalá, aby bola vycizelovaná," vysvetlil. Na nakrúcanie sa známy divadelník nesťažoval. "Stretol som tam veľa zaujímavých ľudí, kolegov - hercov, ale aj režisérov, s ktorými sa mi dobre robilo," vyjadril sa.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jennifer Hudson sa stala mamou
<< predchádzajúci článok
Facebook odkúpil FriendFeed

Stanislav Štepka prijal rolu v seriáli najmä kvôli sestre - diskusné fórum čitateľov