Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

16. apríla 2007

V Malom Babylone rozdali ceny Aurel v žánrových kategóriáchTri dni pred galaprogramom Aurel 2006, ktorý sa uskutoční v stredu 18. apríla v Martine, sa dnes v bratislavskom Malom Babylone rozdávali ceny Aurel 2006 v žánrových kategóriách.Zdieľať
Skupina Družina získala za svoj album Tragare Aurela 2006 v kategórii folk, ethno and world music. V kategórii hard, heavy and punk rock si Aurela odniesla formácia Konflikt, konkrétne za album Sapere Aude. V kategórii gospel získala cenu skupina Trinity Group za album Na tisícich miestach. Aurela za najlepší album v žánrovej kategórii jazz and blues v akademickom roku 2006 si odniesol Pavol Bodnár za album Ecce jazz. Formácia Veslári si z dnešného odovzdávania Aurelov odniesla cenu v kategórii country, bluegrass and tramp, konkrétne za svoj album Ja pôjdem sám. V žánrovej kategórii alternatívna hudba získala Aurela kapela Lavagance za album Back To Attraction.
      Aurela za najlepší obal akademického roku 2006 získal Marcel Haščič, ktorý sa postaral o obal albumu Roba Grigorova - Balady.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Angelina Jolie si s bratom rozdelí 1,2 milióna dolárov
<< predchádzajúci článok
V Bailande dotancovala Balúchová a Biganič

V Malom Babylone rozdali ceny Aurel v žánrových kategóriách - diskusné fórum čitateľov