Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

A aké vysávače používate vy?Domáce práce prestávajú baviť čoraz viac ľudí. Buď si niekoho zaplatia, aby im prišiel upratať, alebo to robia s veľkou nechuťou a príliš rýchlo, takže výsledok ani nemusí vyzerať dobre.Zdieľať
A aké vysávače používate vy?

Nie je to správny prístup a najmä keď k vám má prísť návšteva, malo by to u vás vyzerať čisto. Čo spravíte, ak poriadne upracete, ale do pár minút alebo hodín je na zemi zase neporiadok? Riešení je niekoľko.

Malý a šikovný

Niekto by mohol mať ľahký a prenosný vysávač, ten ale nedokáže vysať toľko nečistôt ako ten klasický. To isté by sa dalo povedať aj o menšom ručnom, ktorý je praktický skôr na niektoré druhy nábytku. Skvelým pomocníkom môžu byť robotické vysávače. Používa ich stále viac ľudí a nemôžu si to vynachváliť.

Zariadenie si pamätá, kde bolo a každý jeden centimeter vyčistí. Našťastie, ide o šikovné stroje, o ktoré sa nemusíte báť, ani keď nie ste doma. Niektoré sa dajú ovládať na diaľku alebo sa jednoducho nastavujú a upratujú za vás, kým ste v práci. Sám sa vráti na nabíjaciu stanicu, kde sa dobije a bude pokračovať v zbieraní nečistôt. Vždy, keď prídete domov, budete mať upratané a nemusíte sa báť chodiť v ponožkách už aj do postele. Hodí sa do domácností bez kobercov, ale skôr bez tých hlbokých. Bezbariérový prístup do miestností je tiež lepší, aby ste mali povysávanú každú miestnosť v byte alebo dome.

Kúpiť by ste ho vedeli kdekoľvek

Tieto vysávače sú bežne dostupné aj v internetových obchodoch, akým je napríklad aj Mobilonline.sk. Rýchle objednanie a aj príchod vášho balíka, a teda aj nového spoločníka, je to najlepšie, čo by ste mohli od takýchto obchodov chcieť. Prečo by ste mali teda nakupovať tu a nie v inej, napríklad kamennej predajni? Jednoducho preto, že si môžete pozrieť podrobnejšiu špecifikáciu produktu, recenzie a všeobecne väčší výber tovaru ako v jednej bežnej predajni.

Zdroj obrázka:

LightField Studios / Shutterstock.com


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MetLife Slovensko na základe environmentálneho auditu získala certifikát Zodpovedná organizácia
<< predchádzajúci článok
Sulíkovo ministerstvo vyplatilo v rámci dotácií na nájomné viac ako 130 miliónov eur, schválilo mnoho žiadostí