Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

18. septembra 2021

Agentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eurAgentúra na podporu výskumu a vývoj (APVV) vyčlenila na ...Zdieľať
gettyimages 130405069 676x526 18.9.2021 (Webnoviny.sk) - Agentúra na podporu výskumu a vývoj (APVV) vyčlenila na výzvu na podporu projektov výskumu a vývoja 33 miliónov eur. Úspešný žiadateľ by mohol na celý čas riešenia získať najviac 250-tisíc eur.


Informovala o tom agentúra na svojom webe. Záujemcovia môžu posielať žiadosti výhradne cez elektronický systém agentúry do 11. novembra 2021 do 12:00.

Agentúra uviedla, že verejná Všeobecná výzva 2021 nemá obmedzenia týkajúce sa vecného zamerania projektov. Zameranie, ciele a vecnú náplň výskumu a vývoja si určí sám žiadateľ. Ten sám určí odbor vedy a techniky, do ktorej žiadosť patrí.

Základnou snahou agentúry je totiž zvýšiť kvalitu výskumu a vývoja pomocou súťaže všetkých žiadateľov, a to so zreteľom na priority vládou schválenej stratégie pre oblasť výskumu a vývoja „Poznatkami k prosperite – Stratégia výskumu a inovácií pre inteligentnú špecializáciu SR“. Zároveň pri hodnotení použije odlišné kritéria hodnotenia pre projekty základného výskumu a pre projekty aplikovaného výskumu a vývoja.


Zdroj: Webnoviny.sk - Agentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Stupave zmodernizujú centrálnu mestskú zónu juh
<< predchádzajúci článok
V Alžírsku vyhlásili trojdňový smútok po úmrtí bývalého prezidenta

Agentúra na podporu projektov výskumu a vývoja vyčlenila 33 miliónov eur - diskusné fórum čitateľov