Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Aj vo vyššom veku si zaslúžite láskuVšetci vyhľadávame spoločnosť, či už väčšiu alebo menšiu, nikto z nás nie je šťastný ak je sám. Niekedy však rodina a priatelia jednoducho nestačia.Zdieľať
Potrebujeme mať pocit, že nás niekto miluje a hľadáme tak toho, komu môžeme dať aj svoj najkrajší cit.
Nájsť toho pravého nie je jednoduché v žiadnom veku. Mladí veľmi rýchlo vzplanú, no následne ich láska aj veľmi rýchlo vyhasne. Vo vyššom veku je zasa problém nájsť niekoho, kto by zdieľal naše záujmy a bol nezadaný. S rastúcim vekom však obmedzujeme pohyb v spoločnosti, a tak sa znižuje aj šanca, že si skutočne niekoho nájdeme.
Nie každý senior si však pripúšťa, že mu v živote niečo chýba. Nezmierte sa však len tak ľahko so svojím osudom a spríjemnite si každý jeden deň. Aj pre Vás je tu internet a zoznamka pre seniorov. Nemusíte sa obávať, často stačia základné znalosti a aj Vy môžete nájsť svoju spriaznenú dušu.
Mladí tento spôsob využívajú neustále. Existujú samozrejme isté pravidlá, no s Vašou prirodzenou opatrnosťou Vám prídu celkom pochopiteľné. Čoskoro sa tak možno aj Vy budete tešiť na svoje prvé stretnutie. Aj po rokoch tak môžete zažiť nervozitu a motýle v bruchu. Láska nie je len pre mladých a určite čaká aj na Vás.
Ak sa obávate toho, aký dojem urobíte, dajte si záležať na svojom vzhľade. Ak make-up nepoužívate, stavte na pekné oblečenie, decentné šperky a samozrejme pekný účes. Práve vlasy však rokmi trpia a ich kvalita nie je taká, ako kedysi. Bohatý účes Vám tak aj z jemných vlasov pomôžu vykúzliť clip in vlasy. Ak ho však upútate a iskra preskočí, neskôr sa už takýmito maličkosťami zaoberať nemusíte.
Aj takto môžete nájsť toho pravého, s ktorým strávite príjemné chvíle každý deň. Trochu sa odreagovať a zabudnúť aj na zdravotné starosti prospeje obom, navštívte teda wellness v Tatrách.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Militanti z Islamského štátu verejne popravili osem sunnitov
<< predchádzajúci článok
V katolíckej cirkvi si dnes pripomínajú sviatok Povýšenia sv. Kríža

Aj vo vyššom veku si zaslúžite lásku - diskusné fórum čitateľov