Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

29. júna 2006

Album Petra Cmorika je platinovýDebutový album Petra Cmorika Nádherný deň prekročil hranicu na udelenie Platinovej platne za predaj. Záujem o hudbu druhej slovenskej SuperStar je zo strany fanúšikov aj naďalej vysoký. Cmorik boduje ...Zdieľať

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - Debutový album Petra Cmorika Nádherný deň prekročil hranicu na udelenie Platinovej platne za predaj. Záujem o hudbu druhej slovenskej SuperStar je zo strany fanúšikov aj naďalej vysoký. Cmorik boduje aj so svojim singlom Dážď, ktorý sa dlho v rozhlasovom éteri držal na treťom mieste a nahral k nemu aj videoklip. Skladba sa po desiatich týždňoch od nasadenia sa napokon vyšplhala v slovenskej airplay hitparáde na prvé miesto.

Nádherný deň vyšiel s týždňovým predstihom 12. júna. Na albume sa nachádza trinásť skladieb. Tri skladby sú v angličtine, ostatné v slovenčine. Peter sa na albume podieľal aj autorsky, desať skladieb otextoval a ku trom zložil hudbu. Producentmi albumu sú Juraj Kupec a Jozef Šebo. Album nahrávali Juraj Tatár, Martin Gašpar, Marcel Buntaj, Juraj Kupec a Peter Cmorik. Informácie agentúre SITA poskytol Dušan Hladký z hudobného vydavateľstva Sony BMG.

SITA


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Cmorikov singel je najhranejšou skladbou na Slovensku (29. 6. 2006)nasledujúci článok >>
VEDA: Globálne zásoby jedla sú bez nových metód produkcie ohrozené
<< predchádzajúci článok
Cez víkend začne premávať železnica medzi Tibetom a Čínou

Album Petra Cmorika je platinový - diskusné fórum čitateľov

kokot22.9. 19:50:29