04. septembra 2021

Alex Molčan na US Open dohral, v 3. kole dvojhry nestačil na favorizovaného Schwartzmana

Tagy: US Open

Slovenský tenista Alex Molčan skončil svoje účinkovanie na US Open v 3. kole dvojhry. Debutant na grandslamovom turnaji nestačil na favorizovaného ...

us_open_tennis_42868 ddfb67783bff4d81b860e5f52a38b684 676x451 4.9.2021 (Webnoviny.sk) - Slovenský tenista Alex Molčan skončil svoje účinkovanie na US Open v 3. kole dvojhry. Debutant na grandslamovom turnaji nestačil na favorizovaného Argentínčana Diega Schwartzmana a turnajovej jedenástke podľahol 4:6, 3:6, 3:6.

Úspešný kvalifikant vyhral v New Yorku päť zápasov a v rebríčku ATP by sa mal posunúť zo 138. na 116. priečku.

V 3. kole skončil svoje účinkovanie vo Flushing Meadows Grék Stefanos Tsitsipas. Svetový hráč číslo tri a finalista tohtoročného Roland Garros podľahol mladému Španielovi Carlosovi Alcarazovi po vyše štvorhodinovom boji 2:3 na sety.

Zdroj: Webnoviny.sk - Alex Molčan na US Open dohral, v 3. kole dvojhry nestačil na favorizovaného Schwartzmana © SITA Všetky práva vyhradené.

Slovensko nachádza svoju hernú tvár a my to budeme mať ťažké, upozorňuje kouč Chorvátska
Slovenskí boccisti obhájili v súťaži párov na paralympiáde v Tokiu zlato z Ria, výprava už má desiatu medailu