![]()  | 
        
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
| 
              Utorok  4.11.2025 
         | 
        Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky | 
| 
              Meniny má Karol 
         | 
        Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino | 
| 
              | 
        
             | 
        
              | 
        
                 | 
        
             | 
    
| 
			 | 
12. augusta 2019
Alkmaar odohrá dva nasledujúce duely na ihrisku ADO Den Haag
Holandský futbalový klub AZ Alkmaar odohrá najbližšie dve stretnutia na ihrisku ADO Den Haag. V sobotu sa totiž počas búrky zrútila časť strechy jeho domovskej AFAS arény.
Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP"V uplynulých dňoch cítime veľkú podporu zo strany fanúšikov a klubov. Veľmi nás teší, že sa nám v tak krátkom čase podarilo vyriešiť to, kde odohráme naše domáce zápasy," uviedol v pondelok klub vo svojom stanovisku.
Už teraz je isté, že na štadióne Cars Jeans v Haagu odohrajú futbalisti Alkmaaru štvrtkové odvetné stretnutie 3. predkola Európskej ligy proti ukrajinskému FK Mariupoľ (prvý duel sa skončil 0:0) iaedeľňajší duel najvyššej holandskej súťaže proti Groningenu.
Štadión Alkmaaru dočasne uzavreli po tom, ako sa v sobotu pri búrke a silnom vetre zrútila časť strechy. V AFAS aréne sa v tom čase nehral žiadny zápas a pri páde asi 20-metrovej časti strechy na hlavnú tribúnu sa nikto nezranil.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
