Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. októbra 2005

Ani Dvorskú televízie nechcúNa módnej prehliadke, zostavenej z modelov Dany Kleinert, sme medzi modelkami spoznali finalistku súťaže Miliónové dievča - Zuzanu Dvorskú z Banskej Bystrice.Zdieľať
Usmievavú, vyrovnanú, v modeloch, ktoré jej, mimochodom, veľmi pristali. S TV JOJ sa už jej meno nespája. Azda sa aj ona, podobne ako Zuzana Panczová, Barborka Chlebcová, ale aj ďalšie dievčatá vzdali myšlienky, že príde deň „D“, keď ich osloví TV JOJ s nejakou ponukou? Zuzana: „Asi pol roka po súťaži som sa venovala moderovaniu. Po plesovej sezóne však ponuky v tejto oblasti ustali. Keď mi ponúkli prácu z reklamnej agentúry v odbore, ktorý študujem, potešilo ma to. Som nadmieru spokojná. Popritom zoberiem nejakú prehliadku, v lete som napríklad nakrúcala videoklip pre skupinu Vetroplach.“ Zuzana teda pracuje na plný úväzok a popritom robí veci, ktoré ju bavia - ak, samozrejme, stíha. Prezradila nám, že na rozdiel od Mišky Surínyiovej, ktorú v priamom prenose požiadal o ruku vtedajší priateľ, no potom ich vzťah stroskotal, jej súťaž nenarušila súkromný život. „Mám toho istého priateľa, ktorého som mala aj predtým, sme spolu tri roky a dúfam, že spolu aj zostaneme,“ zdôverila sa. Svadba jej vraj v najbližšom období nehrozí.
TV JOJ ju doteraz neoslovila so žiadnou ponukou, ale keby prišla, potešila by ju. Neberie to však tragicky - počká si. Účasť v Miliónovom dievčati brala ako dobrú skúsenosť, otvorenie nových šancí. Trochu moderovala a možno tá veľká ponuka raz príde, ktovie? Zuzana ešte stále nehádže flintu do žita.

Alena Horváthová-Čisáriková

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Futbalové nemehlá v Big Brother
<< predchádzajúci článok
Miss 2005 oslavovala

Ani Dvorskú televízie nechcú - diskusné fórum čitateľov