Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

25. mája 2021

Arriva Trnava plánuje nakúpiť 16 autobusov, na cesty by sa mali dostať ešte tento rokSpoločnosť Arriva Trnava vyhlásila verejné obstarávanie na nákup 16 autobusov pre prímestskú dopravu. Predpokladaná hodnota zákazky bola ...Zdieľať
gettyimages 1195020153 676x451 25.5.2021  - Spoločnosť Arriva Trnava vyhlásila verejné obstarávanie na nákup 16 autobusov pre prímestskú dopravu. Predpokladaná hodnota zákazky bola vyčíslená na viac ako 3,4 milióna eur. Nové autobusy by sa na cesty mali dostať ešte v tomto roku.


Arriva Trnava má s Trnavským samosprávnym krajom do konca roku 2023 uzatvorenú zmluvu o poskytovaní prímestskej autobusovej dopravy vo verejnom záujme.

Predmetom zákazky je nákup autobusov prímestskej dopravy typu low entry v počte 16 kusov, vrátane riadiacich, kamerových, informačných, komunikačných a tarifných systémov, a zabezpečenie ďalších tovarov a služieb súvisiacich s opravou a údržbou autobusov,“ uvádza Arriva Trnava v podmienkach verejného obstarávania.

Od dodávateľa požaduje záruku na autobusy najmenej tri roky, na lak sedem rokov a technickú životnosť autobusu požaduje najmenej 10 rokov. Rozhodujúcim kritériom pri nákupe bude cena, do úvahy sa bude brať aj lehota dodania autobusov a ich spotreba paliva na 100 kilometrov. Dopravca chce mať autobusy najneskôr do 120 dní od uzatvorenia zmluvy.

Arriva Trnava zabezpečuje prímestskú autobusovú dopravu v okresoch Trnava, Piešťany, Senica a Hlohovec. Okrem toho v niektorých mestách kraja zabezpečuje aj mestskú dopravu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Arriva Trnava plánuje nakúpiť 16 autobusov, na cesty by sa mali dostať ešte tento rok © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Coca-Cola oslavuje 50 rokov výroby v Česku a na Slovensku
<< predchádzajúci článok
Ubytovacie zariadenia privítali v marci iba 34-tisíc hostí, tržby sú stále nízke

Arriva Trnava plánuje nakúpiť 16 autobusov, na cesty by sa mali dostať ešte tento rok - diskusné fórum čitateľov