10. novembra 2014

Atletico Madrid padlo v San Sebastiane 1:2 v 11. kole La Ligy

Foto zo zápasu Real Sociedad San Sebastian - Atletico Madrid po druhom góle domácich. Foto: TASR/AP
Madrid 10. novembra (TASR) - Futbalisti španielskeho majstra Atletica Madrid prehrali v nedeľu v zápase 11. kola Primera Division na trávniku San Sebastianu 1:2. Hoci viedli po rýchlom góle chorvátskeho útočníka Maria Mandžukiča, domáci zakrátko vyrovnali.

Zverenci trénera Diega Simeoneho prišli v 50. minúte o vylúčeného obrancu Guilermheho Siqueiru a osem minút pred koncom o ich prehre rozhodla hlavička Imanola Agirretxeho. Domáci sú bez stáleho trénera potom, ako minulý týždeň vyhodili kouča Jagobu Arrasateho.

Primera Division - 11. kolo:

Real Sociedad San Sebastian - Atletico Madrid 2:1 (1:1)

Góly: 15. Vela, 83. Agirretxe - 10. Mandžukič, ČK: 50. Siqueira (Atletico), 22.768 divákov.