Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2018

Baran - ročný horoskop na rok 2018V roku 2018 sú pre vaše znamenie na veľkom astrálnom kurte pripravené významné zmeny.Zdieľať
Horoskop na rok 2018  - Baran (21.3.-20.4)

 

Medzi najdôležitejšieho hráča patrí hyperaktívny Urán so svojou nevyspytateľnou stratégiou - po mnohých rokoch chce prekvapiť svojim triumfálnom odchodom z herného poľa! V prvej polovici roka vás udržuje v strehu, prináša vám do života nové okolnosti a možnosti, v druhej polovici roka však navždy opúšťa vaše ohnivé územia. Pre mnohých z vás to celkom iste značí aj určitú úľavu. Navyše keď sa do výhody dostáva aj optimistický Jupiter, však opatrnosti nikdy nezostáva za dosť. Nemožno nespomenúť nemenej význačného protivníka Saturna, ktorý na rozdiel od minulého roku tento rok útočia svojou nepríjemnou kvadratúrou. Čo to pre vás, milí ohrievačov, znamená? Je to upozornenie na prekážky a potrebnú trpezlivosť a vytrvalosť pri ich zvládaní. V opačnom prípade by ste mohli od tohto nekompromisného šampióna očakávať matchball. 

Ste prvým znamením zverokruhu a túžba byť rýchlejší ako ostatný je indikátorom vašej emocionálne povahy. Ako zvestovateľom začiatkov vám v tomto roku ešte stále prihráva svoju konjunkciu Urán, ktorý dáva až do mája signály k novým štartom v rôznych oblastiach vášho života. Ak patríte predovšetkým ku 3. dekáde znamenia (11.4. - 20.4.), očakávajte porciovanie rutiny všedného života, nové životné hodnoty a nové formy sebarealizácie. Čo ste predtým pokladali za nemožné, teraz sa javí ako samozrejmé! Či už sa jedná o vzrušujúcu zmenu vášho bydliska, profesné povýšenie alebo novú činnosť, ktorá vás nadchne, víťazí odvaha konečne sa zbaviť príliš ťažkých pút. Avšak pozor, milí Barani, Urán dokáže byť aj excentrický a spurný. Snažte sa vyvarovať prílišnej tvrdohlavosti a unáhlenosti, inak by mohol nepríjemne zaiskriť svojimi bleskami! Obozretnosť sa oplatí najmä v apríli a máji, kedy sa obávanou rozbuškou stáva aj váš vládca Mars. Uznáte, že nepríjemné skraty je lepšie eliminovať. Akékoľvek preháňania je navyše držané v šachu Plutom a Saturnom, ktorých kvadratúra na vaše znamenie je výstražnou kampaňou pred unáhlenosťou, ľahkomyseľnosťou alebo napríklad aroganciou. 

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskopPrísny Saturn je pripravený buchnúť cez prsty predovšetkým vás, ktorí patríte k 1. dekáde (21.3. - 31.3.) a to tak, že namiesto vytúženého vzletu spomalí váš životný rytmus. Zrazu viaznu kariérne záležitosti, otázky bývania, činnosť na verejnosti alebo napríklad aj láska. V tom je veľký Cronos skutočným odborníkom. Na 2. a 3. dekádu (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.) má zase mocné Pluto, pričom sa zameriava na konflikty s autoritami. Esom v rukáve je schopnosť diplomatického rokovania a ústretovosť ku kompromisu - zvážite to, horko krvné hlavičky... Vedzte, že sa potom o odmenu chce postarať sám veľkodušný Jupiter, pričom sa jeho hlavným časom stáva november a december. Ako bojovníci so správnou stratégiou získavate vytúžený úspech aj šťastie a ste chránení štítom svojich ideálov, bravo!


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Býk - ročný horoskop na rok 2018
<< predchádzajúci článok
Anthony Hopkins alias Hannibal Lecter oslavuje 80 rokov

Baran - ročný horoskop na rok 2018 - diskusné fórum čitateľov