25. septembra 2013

Barcelona dostala San Sebastian na kolená za 23 minút, vyhrala 4:1

Suverénnym spôsobom si futbalisti FC Barcelona udržali stopercentnú bilanciu v novom ročníku španielskej ligy, keď v utorok deklasovali na svojom štadióne Real Sociedad San ...

Barcelona 25. septembra (TASR) - Suverénnym spôsobom si futbalisti FC Barcelona udržali stopercentnú bilanciu v novom ročníku španielskej ligy, keď v utorok deklasovali na svojom štadióne Real Sociedad San Sebastian 4:1.

Katalánsky gigant poslal súpera na kolená už v prvom polčase, za 23 minút totiž svietilo na svetelnej tabuli skóre 3:0. Bleskové vedenie zariadil pre domácich Brazílčan Neymar premiérovým ligovým gólom už v 5. minúte a ten istý hráč o tri minúty neskôr prenikol po ľavej strane a centrom vyzval na skórovanie Messiho hlavu - 2:0. Busquets potom pridal do prestávky tretí zásah "Barcy" a tá si v druhom polčase odkontrolovala priebeh duelu. Po šiestich kolách tak má v kolonke stratených bodov naďalej nulu.