Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

22. novembra 2017

Bezdomovec dal žene svoje posledné peniaze, za odmenu dostane tisícky dolárovČin bezdomovca z americkej Philadelphie, ktorý pomohol žene v núdzi svojou poslednou dvadsaťdolárovkou, túto ženu natoľko dojal, že preňho vyzbierala medzi svojimi blízkymi tisícnásobne ...Zdieľať
 bezdomovec

PHILADELPHIA 22. novembra  - Čin bezdomovca z americkej Philadelphie, ktorý pomohol žene v núdzi svojou poslednou dvadsaťdolárovkou, túto ženu natoľko dojal, že preňho vyzbierala medzi svojimi blízkymi tisícnásobne vyššiu sumu, ktorou sa mu chce odvďačiť.


Kate Clure zo štátu New Jersey, ktorá sa minulý mesiac vybrala do Philadelhie na návštevu za priateľkou, tesne pred mestom došiel benzín a skončila zúfalá na krajnici diaľnice.Po čase si ju všimol bezdomovec, ktorého sa spočiatku obávala, až kým jej nepriniesol z neďalekej pumpy kanister s benzínom, ktorý jej kúpil za svojich posledných dvadsať dolárov.

Žena by chcela Johnnymu, ako sa jej bezdomovec predstavil, za peniaze, ktoré vyzbierala spolu so svojím priateľom, zaobstarať bývanie a pomôcť mu nájsť si prácu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bezdomovec dal žene svoje posledné peniaze, za odmenu dostane tisícky dolárov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RVR pridelila v jesennom výberovom konaní päť nových frekvencií
<< predchádzajúci článok
Chrissy Teigen a John Legend čakajú druhé dieťa, pochválili sa videom na Instagrame

Bezdomovec dal žene svoje posledné peniaze, za odmenu dostane tisícky dolárov - diskusné fórum čitateľov