Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. februára 2024

Biden nazval Putina „šialený sukin syn“, obáva sa aj jadrového konfliktuPodľa amerického prezidenta Joea Bidena je ruský vodca Vladimir Putin „šialený sukin syn". Biden to podľa novinárov povedal v stredu v San ...Zdieľať
putin biden e1640852044768 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Podľa amerického prezidenta Joea Bidena je ruský vodca Vladimir Putin „šialený sukin syn". Biden to podľa novinárov povedal v stredu v San Franciscu na podujatí v rámci svojej predvolebnej kampane. Použil pritom anglickú skratku SOB (son of a bitch = sukin syn, pozn. red.)


„Máme šialených SOB, ten chlap, Putin, a ďalší. A vždy sa musíme obávať jadrového konfliktu. Ale existenčnou hrozbou pre ľudstvo je klíma,“ povedal Biden. Informuje o tom web CNN.

Biden zároveň kritizoval vyjadrenia bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa, ktorý svoje problémy so zákonom prirovnal k smrti lídra ruskej opozície a kritika Kremľa Alexeja Navaľného.

„Prirovnáva sa k Navaľnému a hovorí, že keďže sa naša krajina stala komunistickou krajinou, bol prenasledovaný, rovnako ako bol prenasledovaný Navaľnyj. Odkiaľ to do pekla pochádza,“ povedal podľa novinárov Biden.


Zdroj: SITA.sk - Biden nazval Putina „šialený sukin syn“, obáva sa aj jadrového konfliktu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Hlavnom námestí v Bratislave sa rozhorí srdce zo 730 sviečok, pripomíname si druhé výročie invázie na Ukrajinu
<< predchádzajúci článok
Napľuli do tváre obetiam znásilnenia a teraz uznali svoju hlúpu chybu pri premlčacích lehotách, kritizuje Šimečka Ficovu vládu (video)