Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

21. mája 2017

Big Sean predstavil videoklip ku skladbe SacrificesAmerický rapper Big Sean zverejnil videoklip ku skladbe Sacrifices, v ktorej hosťujú členovia hip-hopovej skupiny Migos. Dvadsaťdeväťročný Big Sean jazdí v klipe na motorke nočným ...Zdieľať
music_hot_100_festival_27920 92c65a6d95fc4df5af4aad00db4373d0 640x420 BRATISLAVA 21. mája (WebNoviny.sk) - Americký rapper Big Sean zverejnil videoklip ku skladbe Sacrifices, v ktorej hosťujú členovia hip-hopovej skupiny Migos.


Dvadsaťdeväťročný Big Sean jazdí v klipe na motorke nočným Tokiom a následne sa pripojí v opustenom sklade k členom Migos. Klip režíroval tím Kid.Studio, pričom samotná skladba pochádza z rapperovej štvrtej sólovky I Decided (2017).Big Sean, vlastným menom Sean Michael Leonard Anderson, je rodákom z Kalifornie, no vyrastal a pôsobí v Detroite. Na konte má štúdiovky Finally Famous (2011), Hall Of Fame (2013), Dark Sky Paradise (2015) a spomínanú I Decided, ďalej kolaboračný album Twenty88 (2016) so speváčkou Jhené Aiko a tiež štyri mixtapey. S nahrávkami Dark Sky Paradise a I Decided sa mu podarilo dobyť americký rebríček Billboard 200.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.Viac k témam: Big Sean, hudba
Zdroj: Webnoviny.sk - Big Sean predstavil videoklip ku skladbe Sacrifices © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Divadlo Pôtoň čaká hosťovanie Horáckeho divadla
<< predchádzajúci článok
V Trnave sa stretli operné talenty z 18 krajín sveta

Big Sean predstavil videoklip ku skladbe Sacrifices - diskusné fórum čitateľov