Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

14. novembra 2013

Billy Barman vydajú album Modrý jazyk ešte tento rokSlovenská kapela Billy Barman vydá očakávaný album Modrý jazyk ešte v tomto roku. Novinku pokrstia 26. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube (MMC) a 29. novembra v košickom klube ...Zdieľať
radiohead awards BRATISLAVA 14. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská kapela Billy Barman vydá očakávaný album Modrý jazyk ešte v tomto roku. Novinku pokrstia 26. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube (MMC) a 29. novembra v košickom klube Kasárne/Kulturpark.


"Ubezpečujem všetkých fanúšikov, že vydanie aj obidva krsty albumov sa uskutočnia podľa plánu. Skupina Billy Barman vystúpi na oboch ohlásených koncertoch aj na špeciálnej predpremiére krstov 16. novembra v púchovskom Queen´s Pube,“ vyhlásil manažér kapely Miloš Oríšek.

Kto album pokrstí, skupina zatiaľ neprezradila. Na bratislavský koncert však pre fanúšikov a fanúšičky údajne pripravuje prekvapenie.

Formácia zoskupená okolo Juraja Podmanického a Jozefa Vrábela v pondelok predstavila aj nový singel s názvom Traja.

Billy Barman majú na konte zatiaľ len debut Noční jazdci (2010). Nahrávka, ktorá obsahuje skladby ako Na laze Oremovom, Cigánska alebo Introvert, im vyniesla Radio_Head Award v kategórii Album roka - poslucháčska cena.

Rok predtým získali toto ocenenie v kategóriách Nováčik roka a Najlepšia koncertná kapela roka a tento rok získali sošku v kategórii Singel roka za skladbu Strmá voda. Kapela sa už predstavila aj na festivaloch Pohoda, Colours of Ostrava, Grape alebo Žákovic Open.

Informácie pochádzajú od Adriány Čahojovej z agentúry Soul For Show a z archívu agentúry SITA.

Video: Billy Barman - Traja

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Horkýže slíže a Polemic budú spomínať na Zlatého slávika a chystajú turné.
<< predchádzajúci článok
Kalendár Staré zlaté časy prinesie stovke seniorov tanečnú terapiu