Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2018

Blíženci - ročný horoskop na rok 2018Blíženci - Horoskopy na rok 2018. Kozmický spravodajca roku 2018 prináša aj vám, milí vzdušní mentalisti, dôležité správy.Zdieľať
Horoskop na rok 2018 - Blíženci  (22.5.-21.6.)

Teraz má nad vami vládu hlavne Urán a Neptún, z ktorých má každý svoj osobitý význam. Urán, ako nekonvenčný a originálny buditeľ, rozpisuje až do mája zaujímavé state o túžbe po slobode a neobvyklých zážitkoch. Tento geniálny pisárik dáva na vedomie, že sila vašej predstavivosti a schopnosť bleskurýchleho chápania vám otvára nové svety, len ráčte vstúpiť! Jeho neptúnovský kolega si potrpia skôr na bulvárne plátky a faktom je, že vás môže tak trochu otráviť svojimi chaotickými výplody. Svojou kvadratúrou pôsobí zmätok, takže jedinou obranou je väčšia opatrnosť a sústredenosť. Koncom roka prijíma veľká vesmírna redakcia nového aktéra a tým je Jupiter. A čo vám veští? Ide o vášu tohtoročnú úlohu, a tým je urovnať svoje myslenie a naučiť sa rozoznať, kedy je vaša pravda nadovšetko a kedy nie! 

Máte pred sebou rok, v ktorom víťazí túžba pohybovať sa po vlastných, slobodných dráhach, čo je koniec koncov vášmu vzdušnému živlu šité na mieru. Žijete radi v prítomnosti, zbavení akéhokoľvek bremena, bez pút a obzerania sa do minulosti. Nie je žiadnym tajomstvom, že ste nesústredení ako ortuť, takže pripomínate turistu, ktorý prišiel do Londýna a po dvoch hodinách už číta sprievodcu Parížom. V tomto roku si teda prídete na svoje! Svoju hrivnou originality prispieva až do mája magnetický Urán a prioritne u vás, Blíženci 3. dekády (12.6. - 21.6.), roztáča svojim kozmickým vírom svoju zázračnú neočakávanosť. Dlhodobo príjemné prekvapenia, nové životné kvality, cenné podnety aj bombastické príležitosti prichádzajú zo dňa na deň ako blesk z čistého neba. S týmto dobrodincom ešte ku všetkému po celú dobu (okrem snáď len na prelome februára a marca) sympatizuje váš čulý vládca Merkúr a to je priamo super devíza! Máte úžasné možnosti rozšíriť svoje kontakty a niektorí z vás zmenia aj okruh svojich priateľov. Očakávajte neprehliadnuteľný profesijný vývoj a pochvaly za svoje neobvyklé nápady. Avšak, milí Blíženci, vzhľadom k šálivému alchymistovi Neptúnu možno počítať s periódou kolísania, chaosu a otázkami v trochu zahmlenom ovzduší. Sťažujú vašu cestu k cieľu atypické situácie a ste unavení z úvah o ich nezmyselnosti? 

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskop


Predovšetkým vy, zrodenci 2. dekády (1.6. - 11.6.), prídete na to, že pred svojimi myšlienkami nikam neuniknete. Musíte sa vysporiadať so všetkými tými bludmi, prízrakmi a bludičkami, ktoré vás ťahajú do ničoty. Ak sa stretnete s intrigami na pracovisku, závisťou, lžami vo svojom okolí alebo rozporováním pravdy vašich výrokov, buďte nad vecou. Od 2. polovice mája do začiatku augusta ste napájaní blahodarnou energiou Marsu, čo vám umožňuje poradiť si aj s nemožným. V novembri potom prichádza vykonať zúčtovanie sčítaný Jupiter, s ktorého pomocou zistíte, kde prestrelili ostatní a kde zasa naopak vy sami. Poučenie z toho má byť vaším zlatým bonusom do ďalšieho života!


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rak - ročný horoskop na rok 2018
<< predchádzajúci článok
Býk - ročný horoskop na rok 2018

Blíženci - ročný horoskop na rok 2018 - diskusné fórum čitateľov