Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

17. augusta 2016

Britney Spears vystúpi na MTV Video Music AwardsAmerická speváčka a herečka Britney Spears vystúpi po prvý raz od roku 2007 na odovzdávaní MTV Video ...Zdieľať
britney spears Pre 34-ročnú speváčku pôjde o prvé vystúpenie na tomto podujatí od roku 2007.


BRATISLAVA 17. augusta (WebNoviny.sk) - Americká speváčka a herečka Britney Spears vystúpi po prvý raz od roku 2007 na odovzdávaní MTV Video Music Awards. Tridsaťštyriročná rodáčka z Mississippi predstaví na ceremoniáli singel Make Me, pričom ju bude sprevádzať rapper G-Eazy, ktorý v skladbe hosťuje.

Speváčka o svojej účasti na podujatí informovala prostredníctvom videa, ktoré zverejnila na sociálnych sieťach. Ceny odovzdajú 28. augusta po prvý raz v newyorskej Madison Square Garden. Okrem Spears už organizátori potvrdili aj vystúpenie Rihanny, ktorej taktiež udelia Michael Jackson Video Vanguard Award za prínos MTV. Tohtoročnému zoznamu kandidátov vládne speváčka Beyoncé s jedenástimi nomináciami v desiatich kategóriách.

Britney Jean Spears sa na celom svete preslávila po vydaní debutového albumu ...Baby One More Time (1999). Nasledovali nahrávky Oops!... I Did It Again (2000), Britney (2001), In The Zone (2003), Blackout (2007), Circus (2008), Femme Fatale (2011) a Britney Jean (2013), pričom všetky okrem Blackout a Britney Jean sa dostali na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200.

V súčasnosti pripravuje album Glory, ktorý vyjde 26. augusta. Na konte má hity ako ...Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!... I Did It Again, Lucky, Stronger, Me Against The Music, Toxic, Piece Of Me, Gimme More, Womanizer, Hold It Against Me alebo Till The World Ends. V roku 2002 si zahrala Lucy Wagner vo filme Crossroads a objavila sa aj v snímke Austin Powers v Zlatom úde. O šesť rokov neskôr stvárnila Abby v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zber lesných plodov v chránených oblastiach vás môžete vyjsť draho
<< predchádzajúci článok
Jediný operný festival pod holým nebom u nás otvoria Beethovenom

Britney Spears vystúpi na MTV Video Music Awards - diskusné fórum čitateľov