Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

18. februára 2018

Britské herečky vyzvali na koniec sexuálneho obťažovania na pracovisku, medzi nimi Emma WatsonTakmer 200 britských herečiek podpísalo otvorený list, v ktorom vyzývajú na ukončenie sexuálneho obťažovania na pracoviskách vo všetkých oblastiach. Medzi signatárkami výzvy sú ...Zdieľať
emmay stone 676x513 LONDÝN 18. februára  - Takmer 200 britských herečiek podpísalo otvorený list, v ktorom vyzývajú na ukončenie sexuálneho obťažovania na pracoviskách vo všetkých oblastiach.


Medzi signatárkami výzvy sú napríklad Emma Thompson, Keira Knightley či Emma Watson. Ich krok je prejavom solidarity s hnutím Time's Up, ktoré vzniklo v dôsledku sexuálnych škandálov okolo amerického hollywoodskeho producenta Harveyho Weinsteina. Herečky svoj postoj prejavia aj v nedeľu večer počas udeľovania cien BAFTA v Londýne, kde budú oblečené v čiernom.Herečky tiež podporili novozriadený Fond spravodlivosti a rovnosti Spojeného kráľovstva (UK Justice and Equality Fund), ktorý bude poskytovať právnu pomoc a podporu zasiahnutým ženám. Emma Watson ako jedna z prvých darkýň poskytla na novú kampaň jeden milión libier.


Zdroj: Webnoviny.sk - Britské herečky vyzvali na koniec sexuálneho obťažovania na pracovisku, medzi nimi Emma Watson © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
P. Danišovič: Šoubiznis je pre mladých dravcov
<< predchádzajúci článok
Ledecká ohromila svet, podľa jej otca si ju viac vážia v zahraničí

Britské herečky vyzvali na koniec sexuálneho obťažovania na pracovisku, medzi nimi Emma Watson - diskusné fórum čitateľov