Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. apríla 2024

Britský kráľ Karol III. sa vráti k verejným povinnostiam, jeho zdravotný stav však nie je známyBritský kráľ Karol III. sa na budúci týždeň po liečbe rakoviny vráti k verejným povinnostiam. V piatok to oznámilZdieľať
britain_royals_43503 676x450 26.4.2024 (SITA.sk) - Britský kráľ Karol III. sa na budúci týždeň po liečbe rakoviny vráti k verejným povinnostiam. V piatok to oznámil Buckinghamský palác.


Karol III. si pred takmer tromi mesiacmi dal pauzu od verejných vystúpení, aby sa sústredil na svoju liečbu nezverejneného typu rakoviny.

Palác uviedol, že kráľ v najbližšom období absolvuje niekoľko verejných vystúpení. V utorok zavíta do centra na liečbu rakoviny. V júni by sa mal stretnúť s japonským cisárom a jeho manželkou.

Buckinghamský palác neposkytol aktuálne informácie o zdravotnom stave kráľa ani o jeho liečbe, hoci uviedol, že „lekársky tím je veľmi povzbudený doterajším pokrokom a zostáva pozitívny, pokiaľ ide o kráľovo pokračujúce uzdravovanie".


Zdroj: SITA.sk - Britský kráľ Karol III. sa vráti k verejným povinnostiam, jeho zdravotný stav však nie je známy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V jednom z bytov v Rohožníku našli telo mŕtveho muža a ženu bodnými zraneniami
<< predchádzajúci článok
Švédsko by podľa parlamentného výboru malo zvýšiť svoj obranný rozpočet a počet brancov