Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. apríla 2021

Britský princ William a jeho manželka Catherine zverejnili novú fotografiu svojho mladšieho syna princa LouisaFotografiu tretieho potomka vojvodov z Cambridgea zhotovila v stredu jeho matka Catherine v areáli Kensingtonského paláca krátko predtým, ako išiel prvýkrát do materskej školy.Zdieľať
Britský princ William a jeho manželka Catherine zverejnili novú fotografiu svojho mladšieho syna princa Louisa

Britský princ William a jeho manželka Catherine zverejnili novú fotografiu svojho mladšieho syna princa Louisa, pri príležitosti jeho tretích narodenín, ktoré oslavuje v piatok. Informovala o tom spravodajská stanica Sky News.


Fotografiu tretieho potomka vojvodov z Cambridgea zhotovila v stredu jeho matka Catherine v areáli Kensingtonského paláca krátko predtým, ako išiel prvýkrát do materskej školy. Zachytáva usmievajúceho sa Louisa s batohom na chrbte a sediaceho na bicykli. Na sebe má sveter, košeľu a krátke nohavice.

Louis navštevuje Materskú školu Diany Willcocksovej v londýnskom Kensingtone, ktorá sa nachádza neďaleko Kensingtonského paláca, oficiálneho sídla princa Williama, vojvodkyne Catherine a ich rodiny. Toto zariadenie navštevovala aj jeho sestra princezná Charlotte.

Princ Louis Arthur Charles z Cambridgea sa narodil 23. apríla 2018 a po svojom starom otcovi princovi Charlesovi, otcovi princovi Williamovi, bratovi princovi Georgeovi (7) a sestre princeznej Charlotte (5) je piatym v nástupníckej línii na trón.

Catherine, vášnivá fotografka a patrónka Kráľovskej fotografickej spoločnosti (RPS), pravidelne zverejňuje oficiálne zábery svojich potomkov pri príležitosti ich narodenín.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Princ William prezradil malé tajomstvo, počas pandémie koronavírusu pomáha ľuďom v núdzi (6. 6. 2020)
 Kate Middleton a princ William od A po Z (22. 4. 2011)nasledujúci článok >>
Art Film Fest uvedie filmy z celého sveta, ale aj rekordný počet domácich premiér
<< predchádzajúci článok
Video: Huawei štartuje predaj nového elektromobilu Seres SF5

Britský princ William a jeho manželka Catherine zverejnili novú fotografiu svojho mladšieho syna princa Louisa - diskusné fórum čitateľov