Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

22. apríla 2024

Bude najnovšia americká pomoc pre Ukrajinu posledná?Šéf európskeho výboru nemeckého parlamentu Anton Hofreiter nevylučuje možnosť, že balík vojenskej pomoci Ukrajine, ktorý schválila Snemovňa reprezentantov amerického Kongresu, môže byť posledným takým ...Zdieľať
volodymyr zelenskyj joe biden 676x451 22.4.2024 (SITA.sk) - Šéf európskeho výboru nemeckého parlamentu Anton Hofreiter nevylučuje možnosť, že balík vojenskej pomoci Ukrajine, ktorý schválila Snemovňa reprezentantov amerického Kongresu, môže byť posledným takým balíkom zo strany Washingtonu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine„Možno je to posledný balík pomoci zo strany USA na veľmi dlhé obdobie alebo dokonca úplne posledný," povedal predseda európskeho výboru Bundestagu pre mediálnu skupinu Funke. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.


Hofreiter dodal, že americká podpora Ukrajine sa stala príliš neistá vzhľadom na to, ako dlho bolo schvaľovanie ostatného balíka v slepej uličke. „My Európania musíme pre Ukrajinu robiť oveľa viac," poznamenal.


Zdroj: SITA.sk - Bude najnovšia americká pomoc pre Ukrajinu posledná? © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mladí Slováci rozbehli unikátny projekt: BHARTER je prvý zelený swapovací portál na Slovensku
<< predchádzajúci článok
USA zvažujú, že na svoje veľvyslanectvo na Ukrajine vyšlú ďalších vojenských poradcov