Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. októbra 2021

Bývalý americký prezident Clinton bol hospitalizovaný v nemocnici, čelí dlhoročným zdravotným problémomBývalého amerického prezidenta Billa Clintona v utorok v južnej Kalifornii hospitalizovali s infekciou. Informoval o tom jeho hovorca Angel Ureňa s ...Zdieľať
bill_clinton_08012 a5a403e0c3954f019935a5220a7c6788 676x451 15.10.2021 (Webnoviny.sk) - Bývalého amerického prezidenta Billa Clintona v utorok v južnej Kalifornii hospitalizovali s infekciou. Informoval o tom jeho hovorca Angel Ureňa s tým, že infekcia nesúvisí s ochorením COVID-19. Stav 75-ročného Clintona sa však podľa neho zlepšuje a exprezident je v dobrej nálade.


V ďalšom stanovisku hovorca citoval lekárov, podľa ktorých Clinton dostal infúziu s antibiotikami a tekutiny. „Po dvoch dňoch liečby sa jeho počet bielych krviniek znižuje a dobre reaguje na antibiotiká,“ vyjadrili sa lekári s tým, že zdravotnícky tím v nemocnici v Irvine komunikuje s jeho lekármi v New Yorku.

Od svojho odchodu z Bieleho domu Clinton čelil niekoľkým zdravotným problémom. V roku 2004 absolvoval operáciu štvoritého bypassu, o rok neskôr skončil v nemocnici pre problémy s pľúcami a v roku 2010 mu do koronárnej artérie implantovali stenty.

Hovorca Clinton Foundation uviedol, že bývalý prezident bol v oblasti Los Angeles na súkromných podujatiach súvisiacich s jeho charitatívnou organizáciou.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý americký prezident Clinton bol hospitalizovaný v nemocnici, čelí dlhoročným zdravotným problémom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tajomníčka Brocková je spokojná, značka Good Idea Slovakia má pozitívnu odozvu verejnosti
<< predchádzajúci článok
Wolt ďalej expanduje, dostupný je už aj v Martine a v Liptovskom Mikuláši