23. januára 2020

Čajkovského gól rozhodol o víťazstve Dinama Moskva, Bakoš si pripísal asistenciu

Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský gólom rozhodol o víťazstve Dinama Moskva nad Viťazom Podoľsk 3:1 vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Dvadsaťsedemročný Bratislavčan v 57. ...

2_mf93621 676x450 23.1.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský gólom rozhodol o víťazstve Dinama Moskva nad Viťazom Podoľsk 3:1 vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Dvadsaťsedemročný Bratislavčan v 57. min strelil gól Moskovčanov na 2:1, tí niekoľko sekúnd pred záverečnou sirénou spečatili triumf gólom do prázdnej bránky.

Bod za asistenciu si pripísal aj útočník Admiralu Vladivostok Martin Bakoš, ktorého tím prehral na ľade Jokeritu Helsinku 3:4 po predĺžení.

KHL 2019/2020

Jekaterinburg - Čeľabinsk 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Jaroslavľ - CSKA Moskva 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Omsk - Soči 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

Kazaň - Ufa 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0, 1:0)

Dinamo Moskva - Podoľsk 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) - Michal Čajkovský (Dinamo) 1+0

Jokerit Helsinki - Vladivostok 4:3 po predĺžení (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0) - Martin Bakoš (Vladivostok) 0+1

Petrohrad - Nur-Sultan 7:4 (1:0, 2:3, 4:1)

Spartak Moskva - Čerepovec 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Zdroj: Webnoviny.sk - Čajkovského gól rozhodol o víťazstve Dinama Moskva, Bakoš si pripísal asistenciu © SITA Všetky práva vyhradené.