Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

24. septembra 2012

Cez víkend horela pizzeria, stodola i strecha rodinného domuTri požiare likvidovali cez víkend hasiči v Košickom kraji. Veľký požiar likvidovali v sobotu popoludní hasiči zo Spišskej Novej Vsi. Dôstojník operačného strediska ...Zdieľať
ohen KOŠICE 24. septembra (WEBNOVINY) - Tri požiare likvidovali cez víkend hasiči v Košickom kraji. Veľký požiar likvidovali v sobotu popoludní hasiči zo Spišskej Novej Vsi.


Dôstojník operačného strediska spišskonovoveských hasičov Tomáš Drobný informoval o hasení pizzerie Garáž v Spišskej Novej Vsi. Požiar likvidovali dve hasičské jednotky. Oheň spôsobil škodu za 30 000 eur. Ako uviedol Drobný, pravdepodobnou príčinou požiaru bola prevádzková porucha.

V Čiernej Lehote v okrese Rožňava horela zo soboty na nedeľu veľká stodola. Ako informoval dôstojník operačného strediska hasičov z Rožňavy Zoltán Árvay, požiar vypukol v noci po pol jednej a hasiči ho likvidovali až do nedele do desiatej predpoludním.

„Požiar hasili jednotky z Rožňavy a Dobšinej a pomáhali aj dobrovoľní hasiči zo Štítnika a Slavošoviec. Pri zásahu museli rozoberať konštrukciu stodoly zhotovenú z hrubých drevených trámov. V stodole bolo auto Lada, cirkulárka, motorové píly a ďalšie náradie,“ informoval Árvay. Príčinu vzniku požiaru vyšetrujú.

Vo Veľkom Horeši v okrese Trebišov horela strecha rodinného domu, ktorú hasili hasiči z Kráľovského Chlmca. Podľa informácie dôstojníka operačného strediska trebišovských hasičov Valéra Jacka požiar spôsobil škodu za približne 1 000 eur. Príčina vzniku požiaru je vyšetrujú-

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Agentúra Moody's potvrdila ratingy Rakúska
<< predchádzajúci článok
Úverová kapacita ESM sa má vraj zvýšiť na dva bilióny eur