Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. apríla 2007

Cez víkend posilnia v Bratislave mestskú hromadnú dopravuPre lepšiu dostupnosť akcií počas víkendového podujatia Bratislava pre všetkých budú v sobotu a v nedeľu posilnené niektoré linky bratislavskej MHD. Do Zoologickej záhrady sa bude možné ...Zdieľať

BRATISLAVA 17. apríla (WEBNOVINY) - Pre lepšiu dostupnosť akcií počas víkendového podujatia Bratislava pre všetkých budú v sobotu a v nedeľu posilnené niektoré linky bratislavskej MHD.

Do Zoologickej záhrady sa bude možné dostať nielen linkou číslo 39, ale aj autobusmi číslo 31, ktoré budú mimoriadne premávať aj v tieto dni, približne od 09:00 do 19:00. Premávať budú v intervale do ôsmich minút.

Do oblasti Železnej studničky a Lesoparku či k lanovke na Kamzík môžu cestujúci použiť autobus číslo 43 z Patrónky do Lesoparku, ale aj posilovú linku X43, ktorá bude premávať z konečnej zastávky pod Novým mostom cez nábrežie, Mlynskú dolinu, Patrónku a odtiaľ k Železnej studničke a do Lesoparku v čase od 09:00 do 19:30. Autobusy liniek 43 a X43 budú premávať v približne 15-minútovom intervale. Na linke číslo 203 budú cez víkend výnimočne premávať kapacitnejšie, kĺbové trolejbusy.

Návštevníci Devína a Vodárenského múzea na Devínskej ceste môžu okrem linky číslo 28 využiť aj autobusy číslo 29, ktoré budú premávať aj počas týchto dní medzi Novým mostom a Devínom. Kĺbové autobusy budú premávať od 10:00 do 20:00 v približne 15-minútovom intervale.

V sobotu, po skončení koncertu Mariána Vargu a Moyzesovho kvarteta na Devíne, budú na parkovisku pod Hradom Devín pristavené posilové autobusy linky číslo 29.

Návštevníci Botanickej záhrady môžu využiť najmä električky číslo 1, 4, 5, 9, 12, mimoriadne bude od 10:00 do 19:00 premávať aj linka číslo 17.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) pripravil aj jazdu historickými električkami. Premávať budú v sobotu aj v nedeľu od 9:00 do 18:00 na trase linky číslo 13 medzi Hlavnou stanicou a centrom mesta.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sony odškodní pozostalých obetí včerajšej havárie
<< predchádzajúci článok
Opitý šofér sanitky spôsobil nehodu so smrteľnými následkami

Cez víkend posilnia v Bratislave mestskú hromadnú dopravu - diskusné fórum čitateľov